POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 22:07:47] • Świnoujście

„Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu!

„Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu!

fot. Czytelnik

Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem...

Młodzi ludzie zabawiający się niczym bohaterowie odcinków serialu „Fake Taxi”, w szczególności nie spodobali się rodzicom przechodzących przy samochodzie dzieci oraz mieszkańcom, którzy mając otwarte okna, słyszeli mimowolnie wszystko co działo się w rozgrzanym samochodzie.

- W biały dzień takie sceny i to na oczach przechodniów jak i dzieci. Młoda para uprawia seks na oczach wszystkich. Jest to nie do pomyślenia. Zero wstydu. W dodatku słychać ich na całą ulice – opisuje jedna z Mieszkanek osiedla załączając zdjęcia samochodu.

A jak Wy oceniacie wyczyn zakochanej pary?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 116, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 116

Gość • Niedziela [17.06.2018, 13:50:01] • [IP: 178.235.181.***]

Gratulacje dla rodziców, muszą być tacy DUMNI ze swoich pociech, ha ha ha co za żenada.

Gość • Sobota [16.06.2018, 17:03:24] • [IP: 93.94.187.**]

Cóż za piękne słowa MA SIĘ CZYM, MA SIĘ Z KIM ALE NIE MA GDZIE no cudo cudo cudo aż się szczerze obśmiałam. PRAWDA.Mnie za młodu to nawet dziwą nazywali, a teraz mi się wogle nie chce, a nawet jest to śmieszne. Dobrze że za młodu sobie poużywałam, bo co by to było ??

Gość • Sobota [16.06.2018, 09:05:25] • [IP: 92.223.220.*]

pani mogla im udostepnic pokój w parku kleszcza można złapać

Gość • Sobota [16.06.2018, 00:27:39] • [IP: 91.217.161.***]

jak ktos mowi ze uprawianie sexu jest wstydem, to musi byc niezle porabany. karmienie w miejscu publicznym dziecka z piersi WSTYD, wszystko wstyd. Wstyd to jest gadac o tym, a dzieci maja prawo widziec i sie przyzwyczajac anie taki 14 latek zobaczy cycka i robi oczy jak sowa, bo dla dla niego to nowosc i zacofanie zarazem. Wstyd to krasc i z d...y spasc :) A zazdroszcza zacofani i stare lachy co juz nie moga albo ich nikt nie chce.

Gość • Piątek [15.06.2018, 16:01:15] • [IP: 94.254.225.***]

: 178.235.177. Jak ty obgadujesz innych to twój problem.

Gość • Piątek [15.06.2018, 14:34:12] • [IP: 83.23.243.***]

Nie mogę z komentarzy pochlebiających tym wyczynom. Ja rozumiem fantazję, rozumiem dużo chęci, sam jestem młody i robię to na wszelkie sposoby. Ale trzeba mieć trochę wyczucia, seks w samochodzie jest bardzo przyjemny, lecz robienie tego w publicznym miejscu w środku dnia to zwyczajna głupota i brak wyczucia.

Gość • Piątek [15.06.2018, 14:28:30] • [IP: 80.157.183.**]

Wstyd, mam nastoletnia corke i bym sie ze wstydu spalil... masakra ale tak jest kiedy pochodzi sie z patologicznej rodziny

959595 • Piątek [15.06.2018, 11:05:25] • [IP: 178.235.177.***]

Pewnie żywy osiedlowy monitoring wyłapał co się lampi i obgaduje życie innych bo swoje to już nie takie ciekawe.

Gość • Piątek [15.06.2018, 09:54:33] • [IP: 94.254.136.***]

czy moze ktos poinformowac jaka jest kara za uprawianie sexu w prywatnym samochodzie??ludzie ogarnijcie sie kto wam kaze podgladac czy wam do domu zaglada sasiadka??swiat zwariowal ksiadz przebiera sie w sukienki lata za dziecmi jest ok dziewczyna oddaje sie chwila uniesienia jest be??

Gość • Piątek [15.06.2018, 09:11:40] • [IP: 80.245.190.***]

ale gowno was to obchodzi co i z kim robi, kazdy mial te swoje lata i niekoniecaznie rozwieszano tego zdjecia gdzie sie dalo, wiec naprawde, to zalosne

Anonymous • Piątek [15.06.2018, 08:57:17] • [IP: 31.0.86.***]

"Galerianka" "zarabiała" "legalnie" na nowe" JEANSY " ;)

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:52:25] • [IP: 95.129.226.**]

2x bliźniaki 1x solo i ful emerytura.

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:29:38] • [IP: 37.47.149.**]

Miasto pieluchomajtow!

Gość • Piątek [15.06.2018, 07:24:42] • [IP: 94.197.120.***]

Banda zazdrosnych ludzi starej daty. Zacofana polska 20 lat do tylu za zachodem... przynajmniej nie robili tego za rogiem w krzakach. Brawo wolnej polsce z banda zazdrosnych cnotek.

Gośćewa • Piątek [15.06.2018, 00:15:53] • [IP: 178.238.246.**]

Dziewczyna nie ma wstydu pewnie ma w domu taki przyklad może byli pod wpływem narkotyków poprostu WSTYD!

Gość • Piątek [15.06.2018, 00:02:35] • [IP: 62.69.253.***]

to milosc)))))))))))))))))

Gość • Czwartek [14.06.2018, 21:03:44] • [IP: 176.221.122.***]

A od czego jest Straż Miejska ? Nie ma na hotelik to powinno być na mandacik.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:48:04] • [IP: 37.47.136.***]

pokolenie " róbta co chceta " także totalna opozycja POwinna być szczęśliwa :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:08:11] • [IP: 93.94.184.**]

Na przyszłość polecam jedną z patelni lub pętle autobusową na Krzywej.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:07:31] • [IP: 95.129.226.**]

No to tera egzorcyzmy będą musieli odprawić nad autem.

j444 • Czwartek [14.06.2018, 19:50:51] • [IP: 176.221.123.**]

Zdjęcia i ewentualnie nagrane filmy jak najszybciej wrzucić w net, jeżeli chcieli być aktorami należy im to umożliwić. Mam nadzieję, że kiedyś zdjęcie lub film, obu stronom wyjdzie bokiem. Wrzucajcie w net, bo w necie nic nigdy nie ginie.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:56:27] • [IP: 92.42.118.***]

to byla goha goha 3zł !

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:45:37] • [IP: 80.245.179.***]

No i gitara.

art 200KK • Czwartek [14.06.2018, 18:19:27] • [IP: 109.173.159.**]

§ 4. Kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej podlega karze pozbawienia wolnosci do lat 3.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:13:06] • [IP: 82.174.234.**]

500+.trzeba z 10 dzieci zrobić żeby się opłacało.wcześniej zaczniesz szybciej dostaniesz

Oglądasz 1-25 z 116
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■