POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.09.2018, 19:16:16] • Świnoujście

9 tys. za gadżety. Kto za nie zapłaci?

9 tys. za gadżety. Kto za nie zapłaci?

fot. iswinoujscie.pl

Magistrat informuje nas, że rachunek za gadżety związane z podpisaniem umowy pokryje Astaldi.

O falstartowych gadżetach, przygotowanych na 5 lipca zrobiło się głośno w całej Polsce. Mieszkańcy zaczęli się zastanawiać, ile kosztowały suweniry, które miały, zdaje się trafić właśnie do nich? Okazało się, ze poza brelokami przygotowane zostały także inne suweniry. Wszystko kosztowało 9 tys. zł. Miasto zapewnia, że upominki nie były sponsorowane przez budżet miasta.

- Zamówiono po tysiącu sztuk breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem. Koszt to 9 tys. złotych. Zgodnie z zapowiedzią zapłaci za to firma Astaldi - poinformowała nas Hanna Lachowska z BIK UM Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [16.09.2018, 19:06:42] • [IP: 5.60.244.***]

Takie naiwne bajery to zostawcie dla małych dzieci ! Nas zaproście dopiero na oficjalne otwarcie tunelu ! Bo na razie to jakieś mamienie nas nie realnymi mrzonkami !

Gość • Niedziela [16.09.2018, 18:52:33] • [IP: 5.60.244.***]

Gadżety gadżetami a ten tunel i tak nigdy nie powstanie ! Więc po co ta cała idiotyczna heca ? Dopiero jak mnie zaprosicie na uroczyste otwarcie tunelu to wam uwierzę ! A teraz to walcie się z takimi nierealnymi fantazjami ! Śpijcie dobrze i dalej śnijcie o niebieskich migdałach ! Jak się obudzicie to zobaczycie nadal ten stary i nie ruszony real !

Gość • Niedziela [16.09.2018, 18:52:14] • [IP: 188.146.236.*]

To kiedy chrzest komucha?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 17:47:24] • [IP: 95.166.56.***]

Mam nadzieję, że ten tunel nigdy nie powstanie. Tylu specjalistów wypowiadało się, jakie niebezpieczeństwo grozi przejazd tunelem budowanym w ten sposób. Ale nikt sobie tego nie bierze do serca...

Gość • Niedziela [16.09.2018, 15:51:08] • [IP: 88.156.234.**]

A gdzie go dostać

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:31:40] • [IP: 77.115.202.***]

Logiczne my wy oni

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:21:44] • [IP: 188.146.100.**]

TO NIE BERET Z DASZKIEM TO JARMUŁKA.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 12:17:41] • [IP: 188.146.100.**]

NIECH ROZDAJĄ BEDZIE ŻETON DO MARKETA I LATARA URA !! NO I BERET BĘDZIE Z DASZKIEM.

Anonymous • Niedziela [16.09.2018, 10:47:29] • [IP: 31.0.66.**]

Oj Jasiu, Jasiu...

Gość • Niedziela [16.09.2018, 10:41:07] • [IP: 178.235.183.***]

ZARAZ SIĘ OKAŻE ŻE CAŁE WADIUM PÓJDZIE NA POKRYCIE KOSZTÓW FANABERII PREZIA, WICE PREZIA.KUPE SZMALU WYDALI NA BRELOKI, FLAGI, CHORĄGIEWKI, BANERY I INNE BZDETY.

Jarząbek😂 • Niedziela [16.09.2018, 10:15:09] • [IP: 94.254.229.**]

Tak zapłaci Astaldi tak tak tak samo jak podpisali umowę tak też zapłaci

Gość • Niedziela [16.09.2018, 09:38:54] • [IP: 37.47.188.***]

Panie redaktorze proszę monitorować tą sprawę niech urząd przedstawi potwierdzenie zapłaty przez Astaldi

Gość • Niedziela [16.09.2018, 09:30:54] • [IP: 37.8.215.***]

Bzdura, płaci ten kto zamawia. Zamówienie nie wyszło od Astaldi. Było to na wyrost pod wybory.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:30:59] • [IP: 79.188.75.***]

Zamiast grzebac w jajkach beda miachac antystresowe czapeczki:)

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:27:21] • [IP: 79.188.75.***]

Budowę tunelu za minimum rok zaczną jak coś ale za to antystresowe czapeczki rozwaliły system:)

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:26:35] • [IP: 79.188.75.***]

Antystresowa czapka z daszkiem? haha ile się trzeba najarac żeby coś takiego wymyślić:)

Gość • Niedziela [16.09.2018, 08:20:19] • [IP: 178.238.252.***]

Firma astaldi miala podpisac umowe na gadzety ??

Gość • Niedziela [16.09.2018, 07:57:55] • [IP: 188.146.32.***]

Kiedy i jak te gadżety będą rozdawane? WIE KTO?

Gość • Niedziela [16.09.2018, 07:52:56] • [IP: 31.0.71.***]

No jak to kto ?? Astaldi zapłacił 10 000 000, 00 zostało jeszcze 9 991 000, 00. A niektórym wciąż mało.

Pazdzioch • Niedziela [16.09.2018, 00:07:06] • [IP: 83.23.255.***]

Ja proponuję latarki dać na WOŚP Jureczek niech poświęci na te chowane pieniążki w zakamarkach

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:56:42] • [IP: 178.238.245.***]

Breloczki proponuję skierować do wolnej sprzedaży. Może kogoś zainteresuje tego rodzaju ciekawostka. Ja na przykład mam w swoich zbiorach znaczek wybity przez organizatorów wyprawy do Trójkąta Bermudzkiego, która również nigdy się nie odbyła.

Gość • Sobota [15.09.2018, 23:47:11] • [IP: 178.235.178.***]

Antystresowe gadżety w kształcie czapki z daszkiem?!? No nie mogę... To już wiemy jak prezydent rozwiązuje problemy mieszkańców - daje im antystresowe czapki z daszkiem !!

Gość • Sobota [15.09.2018, 22:45:46] • [IP: 178.238.252.**]

Pewnie będą mieszkańcom do skrzynek na listy wrzucać...przecież to za nasze pieniądze wyprodukowane.

Gość • Sobota [15.09.2018, 21:05:30] • [IP: 79.186.52.***]

Fajnie 😉 w piątek podpisanie tunelu :) ale co robi karsibor w gdańsku ? Czy na stocznie w swinoujsciu bylo za daleko ?

Gość • Sobota [15.09.2018, 20:28:50] • [IP: 94.254.237.**]

Czy za 100 lat te gadżety będą w cenie? A wogole to co się z nimi stało gdzie one są?

Oglądasz 1-25 z 32
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ Przed szkołą na ulicy Witosa 12 znaleziono kartę do banku na nazwisko Pawłowski Adam. Do odbioru jest w sekretariacie SP1 ul. Witosa w Świnoujściu ■ W dniach 24 -26 września 2018 r., w godzinach od godz. 11.00 do godz. 12.00, w związku z planowanymi ćwiczeniami ratowniczo - pożarniczymi prowadzonymi przez Uzdrowisko Świnoujście S.A., mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ulicy Słowackiego. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■