POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.10.2018, 10:33:40] • Świnoujście

Joanna Agatowska wyjechała do Warszawy

Joanna Agatowska wyjechała do Warszawy

fot. Sławomir Ryfczyński

Dzisiaj, w sobotę rano, Joanna Agatowska wyjechała na weekend, ale w poniedziałek znów będzie dostępna dla mieszkańców Świnoujścia.

Kandydatka na Prezydenta Miasta Świnoujście pojechała na Konwencję Wyborczą Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem.

14 października br. (niedziela) w Warszawie odbędzie się Konwencja Wyborcza Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem - ostatnie duże wydarzenie tej kampanii, z udziałem wielu znamienitych gości zasłużonych dla polskiej lewicy. Uczestnikami Konwencji będą Prezydent Aleksander Kwaśniewski oraz byli Premierzy: Marek Belka,Włodzimierz Cimoszewicz i Leszek Miller.

Konwencja odbędzie się na warszawskiej Pradze, w obiekcie „Mała Warszawa”, przy ul. Otwockiej 14, w auli teatralnej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 84, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 84

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 15:31:49] • [IP: 37.248.164.***]

Władza dla 70 latka co ten starzec może zrobić dla tego miasta czas na zmiany

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 11:36:47] • [IP: 77.252.46.***]

Dzięki Bogu! Nie wracaj kobieto! Niszczysz i sklocasz nasze miasto i jego mieszkańców! Tyle lat w radzie i guzik zrobiłaś tylko krytykować i czerniać umiesz. Dosyć!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 09:11:19] • [IP: 185.210.38.**]

ASIA, ASIA, ASIA...

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 07:55:53] • [IP: 195.205.242.***]

Asiu - a ja trzymam za Ciebie kciuki. Nie chcę tutaj koalicji betonowej/kontenerowej. Precz z Grupą Morską - sponsorowana przez ZMPSiŚ, który chce zabetonować kolejne hektary plaży. Precz z PO - która doprowadziła do ruiny pod dyktando Merkel stocznię, Precz z PIS, który realizuje/kontynuuje proces zniszczenia stoczni. Precz z J.Żmurkiewiczem i B.Michalską - betonolubni, którzy za nic mają mieszkańców. A prowadzenie kampanii wyborczej przez komitet Żmurkiewicza za publiczne pieniądze powinno być napiętnowane.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 23:38:12] • [IP: 77.252.46.***]

Do [11:18:43] Miller powiedział też:" Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy." Żmurkiewicz - jak widać - nie jest prawdziwym mężczyzną. Jego wypowiedzi wobec kontrkandydatki są zupełnie pozbawione klasy.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 20:51:26] • [IP: 62.69.254.***]

Jak się rządzi 16 lat to trudno się rozstać ze stołkiem. Jak się ma władzę to się ma wszystko. Można kogoś hołubić można też skutecznie zwalczać. Panie Prezydencie - czas oddać władzę i berło elegancko przekazać młodszej osobie. Kto powiedział. że następca nie będzie od Pana lepszy? Uważam, że Pani Agatowska będzie bardzo dobrym i lubianym prezydentem. Przede wszystkim ona kocha mieszkańców w przeciwieństwie do Pana. Musimy dać jej szanse. A więc - głosujmy wszyscy na Panią Joanne!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 17:25:07] • [IP: 178.238.253.***]

Tylko Agatowska, czas zmienić miasto na lepsze, jedyny słuszny wybór

Gość • Niedziela [14.10.2018, 11:19:02] • [IP: 176.221.122.**]

Za dożo czerwonego i tego co się za tym kryje (z promowaniem gender włącznie - tak deklarował szef ZNP - czerwonego związku nauczycielskiego). Mam nadzieję że ta opcja jednak nie wygra ani tu ani w Polsce.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 11:18:43] • [IP: 178.235.191.**]

Święty Boże, nie pomoże. ..Pamiętam słowa Millera, , a kto powiedział, że obietnice przedwyborcze należy spełniać?, , Na kłamczuchów nie głosuję...Prezydent Żmurkiewicz ma mój głos.Nie widzę lepszego kandydata.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 10:31:35] • [IP: 77.88.191.**]

...i niech sobie tam zostanie.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 09:30:27] • [IP: 164.127.213.**]

9:18 - Ale ludzie, czytelnicy nn portalu do których piszesz, nie mają pojęcia o jakimś dialogu Agatowskiej z pielęgniarkami. Tak więc nie mają też pojęcia, o co ci chodzi w tym poście.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 09:18:55] • [IP: 80.245.178.**]

Wielu osób zarzuca J. Agatowskiej wiele ……. ostatnio bardzo uaktywniły się pielęgniarki ze szpitala ……… dziwi mnie że one atakują tylko właśnie ją a nie również Prezydenta J. Żmurkiewicza (jej szef w tedy) ……. wszechwładnego z-cę P. Sójkę i B. Michalską jak i innych radnych z tamtego okresu i swoich związkowców za powstałą w tedy sytuację. Toż to na odległość jedzie podpuszczaniem przez adwersarzy J. Agatowskiej. Mało się mówi o mało etycznej postawie kolegi w krótkich spodenkach Lipińskiego- Jandy (mam nadzieje że po wyborach ktoś się przyjrzy tej postawie pod kątem prawnym) , Borowskiego ……….. pretendenta do fotela prezydenta pana Śliwińskiego. A im bardziej J. Agatowska odpowiada rzeczowo pielęgniarkom tym większa jest w nich złość. - a fe ……. oj nie ładnie tak drogie siostry. Macie tam niezły bur...el w tym swoim archeo :).

Gość • Niedziela [14.10.2018, 09:02:26] • [IP: 188.146.235.**]

Niech jedzie i tam zostanie, na zawsze. Wlodarczyk -mowil, ze go na ulotkach i banerach nie zobaczysz -Piastowska obok Liceum- czyli okłamał!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:20:29] • [IP: 92.42.116.**]

Ani Ona ani Zmur... ani inni, którzy przyspawali się do KORYTA, Nikt z nich niczego nie zmieni, ta ekipa chce wszystko mieć za darmo, bo im się należy. Jeśli wierzycie w cuda to wierzcie ja będę głosował na nowych ludzi !!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:17:18] • [IP: 178.238.247.**]

Hahaha

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:16:49] • [IP: 5.173.152.***]

Szuka pracy W stolicy? Po wyborach coś trzeba będzie robić...

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:16:06] • [IP: 46.169.53.***]

Żmur zdradził SLD i wyborcy go też oleją, KARMA WRACA!!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 07:50:49] • [IP: 178.235.178.**]

Na spotkanie z aaaaaaaaaaaaaaakwasniewskim mężem opatrznosciowym zdychającej SLD.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 00:06:53] • [IP: 92.42.112.***]

a ja właśnie na Joasie zagłosuje, bo z tych 314 hektarów terenów zielonych, co nam Żmur w bedekerze przedstawił to za kolejne 4 lata zostanie kolejny beton-plac i betonowy-plac :(

Gość • Sobota [13.10.2018, 23:39:27] • [IP: 188.147.102.**]

Co ta pani do tej pory zrobila dla miasta??nic i nic nie zrobi najlepszy prezydent pan zmurkiewcz

Gość • Sobota [13.10.2018, 23:21:08] • [IP: 5.173.152.***]

Tak tu sej gudbaj :-)

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:58:18] • [IP: 176.221.122.***]

pojechała i dobrze tam też hipermarkety potrzebują rąk do pracy

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:53:00] • [IP: 80.245.188.**]

Mam nadzieję że na zawsze

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:48:32] • [IP: 176.221.123.***]

Katolicka PIS będzie Rządzic przez następne 30 lat

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:46:39] • [IP: 77.253.129.**]

SLD wystawiło jednego kandydata bo Pan Żmurkiewicz nie jest w SLD.Poszedł inną drogą i zachowuje się jak pisiorki.Joanno powodzenia wracaj jak najszybciej miasto Świnoujście Cię potrzebuje, tylko Ty zaprowadzisz porządek.

Oglądasz 1-25 z 84
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■