POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.10.2018, 10:33:40] • Świnoujście

Joanna Agatowska wyjechała do Warszawy

Joanna Agatowska wyjechała do Warszawy

fot. Sławomir Ryfczyński

Dzisiaj, w sobotę rano, Joanna Agatowska wyjechała na weekend, ale w poniedziałek znów będzie dostępna dla mieszkańców Świnoujścia.

Kandydatka na Prezydenta Miasta Świnoujście pojechała na Konwencję Wyborczą Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem.

14 października br. (niedziela) w Warszawie odbędzie się Konwencja Wyborcza Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem - ostatnie duże wydarzenie tej kampanii, z udziałem wielu znamienitych gości zasłużonych dla polskiej lewicy. Uczestnikami Konwencji będą Prezydent Aleksander Kwaśniewski oraz byli Premierzy: Marek Belka,Włodzimierz Cimoszewicz i Leszek Miller.

Konwencja odbędzie się na warszawskiej Pradze, w obiekcie „Mała Warszawa”, przy ul. Otwockiej 14, w auli teatralnej.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 84, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 84

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 15:31:49] • [IP: 37.248.164.***]

Władza dla 70 latka co ten starzec może zrobić dla tego miasta czas na zmiany

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 11:36:47] • [IP: 77.252.46.***]

Dzięki Bogu! Nie wracaj kobieto! Niszczysz i sklocasz nasze miasto i jego mieszkańców! Tyle lat w radzie i guzik zrobiłaś tylko krytykować i czerniać umiesz. Dosyć!

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 09:11:19] • [IP: 185.210.38.**]

ASIA, ASIA, ASIA...

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 07:55:53] • [IP: 195.205.242.***]

Asiu - a ja trzymam za Ciebie kciuki. Nie chcę tutaj koalicji betonowej/kontenerowej. Precz z Grupą Morską - sponsorowana przez ZMPSiŚ, który chce zabetonować kolejne hektary plaży. Precz z PO - która doprowadziła do ruiny pod dyktando Merkel stocznię, Precz z PIS, który realizuje/kontynuuje proces zniszczenia stoczni. Precz z J.Żmurkiewiczem i B.Michalską - betonolubni, którzy za nic mają mieszkańców. A prowadzenie kampanii wyborczej przez komitet Żmurkiewicza za publiczne pieniądze powinno być napiętnowane.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 23:38:12] • [IP: 77.252.46.***]

Do [11:18:43] Miller powiedział też:" Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy." Żmurkiewicz - jak widać - nie jest prawdziwym mężczyzną. Jego wypowiedzi wobec kontrkandydatki są zupełnie pozbawione klasy.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 20:51:26] • [IP: 62.69.254.***]

Jak się rządzi 16 lat to trudno się rozstać ze stołkiem. Jak się ma władzę to się ma wszystko. Można kogoś hołubić można też skutecznie zwalczać. Panie Prezydencie - czas oddać władzę i berło elegancko przekazać młodszej osobie. Kto powiedział. że następca nie będzie od Pana lepszy? Uważam, że Pani Agatowska będzie bardzo dobrym i lubianym prezydentem. Przede wszystkim ona kocha mieszkańców w przeciwieństwie do Pana. Musimy dać jej szanse. A więc - głosujmy wszyscy na Panią Joanne!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 17:25:07] • [IP: 178.238.253.***]

Tylko Agatowska, czas zmienić miasto na lepsze, jedyny słuszny wybór

Gość • Niedziela [14.10.2018, 11:19:02] • [IP: 176.221.122.**]

Za dożo czerwonego i tego co się za tym kryje (z promowaniem gender włącznie - tak deklarował szef ZNP - czerwonego związku nauczycielskiego). Mam nadzieję że ta opcja jednak nie wygra ani tu ani w Polsce.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 11:18:43] • [IP: 178.235.191.**]

Święty Boże, nie pomoże. ..Pamiętam słowa Millera, , a kto powiedział, że obietnice przedwyborcze należy spełniać?, , Na kłamczuchów nie głosuję...Prezydent Żmurkiewicz ma mój głos.Nie widzę lepszego kandydata.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 10:31:35] • [IP: 77.88.191.**]

...i niech sobie tam zostanie.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 09:30:27] • [IP: 164.127.213.**]

9:18 - Ale ludzie, czytelnicy nn portalu do których piszesz, nie mają pojęcia o jakimś dialogu Agatowskiej z pielęgniarkami. Tak więc nie mają też pojęcia, o co ci chodzi w tym poście.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 09:18:55] • [IP: 80.245.178.**]

Wielu osób zarzuca J. Agatowskiej wiele ……. ostatnio bardzo uaktywniły się pielęgniarki ze szpitala ……… dziwi mnie że one atakują tylko właśnie ją a nie również Prezydenta J. Żmurkiewicza (jej szef w tedy) ……. wszechwładnego z-cę P. Sójkę i B. Michalską jak i innych radnych z tamtego okresu i swoich związkowców za powstałą w tedy sytuację. Toż to na odległość jedzie podpuszczaniem przez adwersarzy J. Agatowskiej. Mało się mówi o mało etycznej postawie kolegi w krótkich spodenkach Lipińskiego- Jandy (mam nadzieje że po wyborach ktoś się przyjrzy tej postawie pod kątem prawnym) , Borowskiego ……….. pretendenta do fotela prezydenta pana Śliwińskiego. A im bardziej J. Agatowska odpowiada rzeczowo pielęgniarkom tym większa jest w nich złość. - a fe ……. oj nie ładnie tak drogie siostry. Macie tam niezły bur...el w tym swoim archeo :).

Gość • Niedziela [14.10.2018, 09:02:26] • [IP: 188.146.235.**]

Niech jedzie i tam zostanie, na zawsze. Wlodarczyk -mowil, ze go na ulotkach i banerach nie zobaczysz -Piastowska obok Liceum- czyli okłamał!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:20:29] • [IP: 92.42.116.**]

Ani Ona ani Zmur... ani inni, którzy przyspawali się do KORYTA, Nikt z nich niczego nie zmieni, ta ekipa chce wszystko mieć za darmo, bo im się należy. Jeśli wierzycie w cuda to wierzcie ja będę głosował na nowych ludzi !!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:17:18] • [IP: 178.238.247.**]

Hahaha

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:16:49] • [IP: 5.173.152.***]

Szuka pracy W stolicy? Po wyborach coś trzeba będzie robić...

Gość • Niedziela [14.10.2018, 08:16:06] • [IP: 46.169.53.***]

Żmur zdradził SLD i wyborcy go też oleją, KARMA WRACA!!

Gość • Niedziela [14.10.2018, 07:50:49] • [IP: 178.235.178.**]

Na spotkanie z aaaaaaaaaaaaaaakwasniewskim mężem opatrznosciowym zdychającej SLD.

Gość • Niedziela [14.10.2018, 00:06:53] • [IP: 92.42.112.***]

a ja właśnie na Joasie zagłosuje, bo z tych 314 hektarów terenów zielonych, co nam Żmur w bedekerze przedstawił to za kolejne 4 lata zostanie kolejny beton-plac i betonowy-plac :(

Gość • Sobota [13.10.2018, 23:39:27] • [IP: 188.147.102.**]

Co ta pani do tej pory zrobila dla miasta??nic i nic nie zrobi najlepszy prezydent pan zmurkiewcz

Gość • Sobota [13.10.2018, 23:21:08] • [IP: 5.173.152.***]

Tak tu sej gudbaj :-)

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:58:18] • [IP: 176.221.122.***]

pojechała i dobrze tam też hipermarkety potrzebują rąk do pracy

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:53:00] • [IP: 80.245.188.**]

Mam nadzieję że na zawsze

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:48:32] • [IP: 176.221.123.***]

Katolicka PIS będzie Rządzic przez następne 30 lat

Gość • Sobota [13.10.2018, 22:46:39] • [IP: 77.253.129.**]

SLD wystawiło jednego kandydata bo Pan Żmurkiewicz nie jest w SLD.Poszedł inną drogą i zachowuje się jak pisiorki.Joanno powodzenia wracaj jak najszybciej miasto Świnoujście Cię potrzebuje, tylko Ty zaprowadzisz porządek.

Oglądasz 1-25 z 84
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■