POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.12.2018, 15:31:54] • Świnoujście

Świnoujścianka na finałowym zgrupowaniu Miss Polski

Świnoujścianka na finałowym zgrupowaniu Miss Polski

fot. Organizator

Już w najbliższą niedzielę 9. grudnia 2018 r. Olga Buława ze Świnoujścia powalczy o koronę najpiękniejszej Polski podczas 29. Gali Finałowej Miss Polski 2018. Początek transmisji w Telewizji Polsat o godzinie 20.00. Jak dowiadujemy się kandydatki do korony najpiękniejszej Polki przebywają w sercu Małopolski. Na zgrupowanie przed finałem organizatorzy zaprosili najpiękniejsze Polki do Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&Spa.

W trakcie przedfinałowego zgrupowania finalistki uczestniczyły w zajęciach na basenie oraz jacuzzi gdzie zorganizowano dla nich sesję zdjęciową

Dopiero przed samym finałem panie przeniosą się do Krynicy Zdroju. Tam 9 grudnia w sześciu odsłonach zaprezentują się publiczności zgromadzonej w Hali Lodowej i widzom Polsatu. W roku 2018 wystąpią w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour Tomaotomo oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Trzymamy kciuki za Olgę!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 11:58:49] • [IP: 148.122.33.**]

Bravo!!Ciekawe co teraz napiszecie swinoujsckie marudy??

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:28:02] • [IP: 176.221.123.***]

No i co malkontenci?! Głupio teraz?

Piotruś Pan • Niedziela [09.12.2018, 23:21:27] • [IP: 5.172.232.***]

Pięknie!!Hurrrrra, gratulacje, mamy Mis Polski.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:11:06] • [IP: 37.248.210.**]

Olgo!! 😍 wielkie gratulacje!! Gratuluję wygranej i tytułu Miss Polski

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:08:11] • [IP: 93.94.186.***]

Brawo została miss Polski, piękna dziewczyna gratuluje jestem dumna że tu mieszkam.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:07:35] • [IP: 178.235.191.**]

Miss Polski 2018...Gratulacje!!

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:05:28] • [IP: 176.221.123.**]

Brawo ! mamy Miss

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:04:48] • [IP: 176.221.123.**]

23, 02 Miss Polski !!

Gość • Niedziela [09.12.2018, 10:59:58] • [IP: 109.243.178.***]

14:39:55] • [IP: 77.252.46.***" Kobieta bez makijażu jest szara, smutna, nijaka i nie posiada ani krzty kobiecości" ---- Dziwna definicja kobiety, że gdy ma makijaż, to jest kobietą. Podzielając niechęć do męskiego stylu bycia niektórych kobiet, dziwię się autorce tego postu, że pokazywanie sie na targowisku próżności redukującym kobiety do" kąsków", jakby usuwającym osobowy wymiar tych kobiet, ma być kobiece. Moim zdaniem bardziej kobiece jest zachowanie swojej urody dla męża, a nie dla tłumów i jury, patrzącego na człowieka płci żeńskiej jak na eksponat.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 00:41:34] • [IP: 31.1.85.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [08.12.2018, 20:22:43] • [IP: 148.122.33.**]

ość • Sobota [08.12.2018, 16:25:15] • [IP: 88.156.234.**]Gość • Sobota [08.12.2018, 15:15:21] • [IP: 92.211.177.***]Gość • Sobota [08.12.2018, 13:43:01] • [IP: 178.235.176.**Mam ogromna prosbe aby usunac lub skierowac na badania wyżej wymienione IP poniewaz reprezentuja wypowiedzi ludzi zakapleksionych, jadowitych etc.A komentarze w stylu Widzialem jej inne zdjecia kojaza mi sie z Jankowskim czy innym chorym lbem.Tu jest jakas wylegarnia chorych nieudacznikow.Pozdrawiam normalnych o zdrowym podejciu do zycia a nie niewolnikow internetu.

Gość • Sobota [08.12.2018, 16:25:15] • [IP: 88.156.234.**]

Bardzo ładna Kobieta i widać z nie jest Blondynka

Gość • Sobota [08.12.2018, 15:15:21] • [IP: 92.211.177.***]

Z urody to taka stara malutka. Tona makijazu wcale jej urody nie dodaje. Widzialem jej inne zdjecia, to stewardeska w podrzednych liniach. I z podrzedna uroda. W miescie mamy duzo ladniejsze dziewczyny.

Gość • Sobota [08.12.2018, 15:06:46] • [IP: 80.245.178.**]

Za parę lat feministki zabronią takich konkursów.

Gość • Sobota [08.12.2018, 14:48:14] • [IP: 91.246.15.*]

czyli Katarzyna Bukowiec nie reprezentuje naszego miasta czy co??

GośćNiezapominajka • Sobota [08.12.2018, 14:39:55] • [IP: 77.252.46.***]

Kobieta bez makijażu jest szara, smutna, nijaka i nie posiada ani krzty kobiecości. Nasza miss ze Świnoujścia jest ładna, kobieca i bardzo inteligentna. Nie lubię kobiet - babochłopów, w męskich portkach które zaprzeczają swojej kobiecości. Takie rywalizują z mężczyznami i chcą być inteligentniejsze od nich i bardziej męskie od mężczyzn. Brzydzę się takimi wstrętnymi babochłopami. Trzymam kciuki za Panią Olgę. Te komentarze piszą na pewno feministki, babochłopy i lesbijki. Na Kołymę trzeba je wywieźć i będzie spokój.

Gość • Sobota [08.12.2018, 13:43:01] • [IP: 178.235.176.***]

URODA O TAKA PRZECIĘTNA ŚĄ PIEKNE I NATURALNE. DO RECEPCJI SIĘ NADAJE. WIDZIAŁEM FAKTYCZNIE ŁADNE ALE NIE TA.

Gość • Sobota [08.12.2018, 12:03:46] • [IP: 5.173.144.**]

Fajnie niech jej się uda, trzymamy kciuki!

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:33:36] • [IP: 2.108.164.*]

Nie rozumiem celu takich wyborów. Dla mnie piękno kobiety mierzy się innymi wartościami.

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:28:17] • [IP: 95.129.228.***]

Śliczna ci una !!

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:20:26] • [IP: 62.69.254.***]

Uważam że takie zgrupowanie powinno być w Albatrosie, a nie gdzieś tam w małej Polsce

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:05:53] • [IP: 92.42.113.***]

Przepiękna zmysłowa kobieta !!

Gość • Sobota [08.12.2018, 09:45:20] • [IP: 23.226.237.*]

Ładne rzęski... 👀 😶

Gość • Sobota [08.12.2018, 08:58:08] • [IP: 83.11.182.***]

Ale niektorych zolc zalewa z zazdrosci ze dziewczyna startuje.Ja jej gratuluje.

Gośćrico • Sobota [08.12.2018, 08:15:50] • [IP: 83.11.178.**]

swinoujscianie cieszcie sie ze mamy takie piekne dziewczyny w miescie i niech wygra final a my wszyscy kibicujmy tej mlodej pieknej dziewczynie, , i tak trzymac...

Oglądasz 1-25 z 54
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■