POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.12.2018, 11:59:56] • Świnoujście

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

fot. iswinoujscie.pl

Kierujący mazdą zajechał drogę mercedesowi, który akurat miał zielone światło. Mercedes został uderzony, jego pasażerką zajęli się ratownicy medyczni.

W sobotę, przed godziną 11.00, na skrzyżowaniu ulicy Matejki z Wojska Polskiego, na odcinku przechodzącym w ulicę Konstytucji 3 Maja, doszło do zderzenia dwóch aut.

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

fot. iswinoujscie.pl

Od strony Urzędu Miasta w kierunku centrum jechał czerwony mercedes. W tym samym czasie, ulicą Matejki od strony "leningradów" nadjechała srebrna mazda. Kierowca mazdy zajechał drogę mercedesowi, pomimo iż ten miał akurat zielone światło i uderzył w bok auta. W obu samochodach wystrzeliły poduszki zabezpieczające.

Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Matejki zderzyły się dwa samochody

fot. iswinoujscie.pl

Na miejsce przyjechali policjanci oraz ratownicy medyczni, którzy zajęli się pasażerką mercedesa- kobieta została odprowadzona do karetki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Niedziela [16.12.2018, 09:49:20] • [IP: 77.255.113.*]

Ad vocem Środa [12.12.2018, 06:55:19] • [IP: 216.130.39.**]. To nie norma wbrew pozorom - raczej jednak forma incydentalna. Możliwa do stosowania głównie na sygnalizacjach o stałym cyklu. Niemniej tutaj akurat by się sprawdziła.

Gość • Czwartek [13.12.2018, 12:11:59] • [IP: 87.251.50.***]

Miki po dopach leciał

Gość • Środa [12.12.2018, 06:55:19] • [IP: 216.130.39.**]

Skoro swinoujscie jest bogatym miastem to moze czas pomyslec o wyswietlaniu sekund ile bedzie sie jeszcze palilo dane swiatlo. Przeciez to juz norma.

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 09:31:24] • [IP: 193.69.22.**]

..."Kierujący mazdą zajechał drogę mercedesowi... Mercedes został uderzony"...?! Co to za bełkot? Czy może - Kierujący mazdą zajechał drogę mercedesowi i mercedes uderzył w mazdę?

Gość • Niedziela [09.12.2018, 18:41:30] • [IP: 37.248.158.**]

jazda na czerwonym na tym skrzyżowaniu jest notoryczna nie zależnie od pory dnia. jeżdze co dzień i nie jedno krotnie wumuszają przejazd na cerwonym

Gość • Niedziela [09.12.2018, 18:17:11] • [IP: 77.255.109.***]

Jak widzę w Świnoujściu są dwa skrzyżowania (i jedna ulica) po których kierowcy nie potrafią jeździć. To może zamknąć te skrzyżowania dla ruchu? Będzie bezpieczniej? Na przykład zaślepić wjazd od Matejki z jednej i drugie strony Konstytucji 3 maja. Nie będzie skrzyżowania nie będzie wypadków. Na Matejki zrobi się placyki do zawracania i już. Takie to proste. A teraz na serio bo powyżej to był oczywisty sarkazm. Dopóki nie nauczycie się Państwo kierowcy (i rowerzyści też) szanować zarówno innych uczestników ruchu, jak i organizacji ruchu w mieście to będzie źle. To jest wyraz lekceważenia innych. Świnoujście ma prosty układ skrzyżowań i w żadnym dużym mieście nie byłby on problemem - te rozwiązania są czytelne. Ciekawe jak ci mistrzowie kierownicy poradziliby sobie w dużym mieście. Natomiast organizacja ruchu w dzielnicy nadmorskiej to kuriozum - jest niebezpieczna - ale to już inna sprawa.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 11:05:52] • [IP: 92.42.114.***]

Jak kierowca jest matoł, to żadne ronda nie rozwiążą sprawy.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 10:11:46] • [IP: 82.145.69.*]

Skoro Ktoś nie potrafi jechać na zielonym, a na czerwonym zatrzymać się to na rondach będzie lepiej jeździć? Chyba nie ma nic prostszego niż światła...

Gość • Niedziela [09.12.2018, 08:11:21] • [IP: 2.108.164.*]

Mandaty są za po prostu za niskie

Gość • Niedziela [09.12.2018, 01:41:07] • [IP: 23.226.237.*]

Przerobienie tego skrzyżowania na deptak powinno rozwiązać problem.

Gość • Sobota [08.12.2018, 22:05:38] • [IP: 176.221.122.***]

W mercu nie wystrzeliła poducha kierowcy. Czy uderzył głową w kierownicę?

Gość • Sobota [08.12.2018, 21:08:38] • [IP: 92.42.113.**]

Policja udaje, że nic nie wie? Wczesnym rankiem na Woj.Pol., ale i 11-go Listopada, niektórzy jadą na czerwonym! Udają po prostu, że świateł nie ma!! I nie są to pojedyncze przypadki. O czym uprzejmie donoszę.Obywatel.

Gość • Sobota [08.12.2018, 20:28:07] • [IP: 92.42.114.**]

Światła są dobre na choince.Ronda dają płynność i bezpieczeństwo dla pojazdów i dla pieszych.Przykład ?-śmiertelny wypadek na 11 LISTOPADA/SZKOLNA.

Gość • Sobota [08.12.2018, 20:19:14] • [IP: 178.235.189.***]

Pijany bandyta? ilu pijanych spowodowało wypadki w tym roku w Polsce? jezeli ty na kapsel nadepniesz po piwie i jesteś już pijany to nie mierz innych swoją miarą !! kara się ludzi co wsiedli za kierownice po 2-3 piwach jak bandytów chodz nikomu krzywdy nie zrobili, a oko przymykają jak stary pijany wpier... Żonie lub dziecku wtedy jest ok nie słyszałem by się takie występki piętnowało. Ludzie myśleć trochę i to wystarczy.

Gość • Sobota [08.12.2018, 19:51:40] • [IP: 188.146.230.**]

Pijany bandyta

Gość • Sobota [08.12.2018, 19:38:29] • [IP: 77.252.46.***]

Tak źle jak w Polsce to kierowcy nigdzie nie jeżdżą !Powinno się karać bardzo wysokimi karami nawet do kilkunastu pensji tak jak jest w Norwegi !Wreszcie do gamoni by coś dotarło !

Gość • Sobota [08.12.2018, 19:26:53] • [IP: 92.42.114.***]

Nie pomoże już nic tępej gawiedzi. Gdy wyjątkowy matoł za kierownicą siedzi. Na tym skrzyżowaniu tylko trzy pojazdy mogą wykonać zakręt w lewo, każde następne wjeżdża na czerwonym. Strach po mieście jeździć bo można takiego cymbała spotkać

Gość • Sobota [08.12.2018, 18:57:04] • [IP: 178.235.189.***]

Rondo to sobie w kuchni zrób baranie!!

Gość • Sobota [08.12.2018, 18:07:34] • [IP: 37.47.182.**]

Alurat sie zmienialy swiatla to trzeba być sklepymdo potegi entej by najechać na auto ktore nie zjechalo z skrzyżowania..jeden i drugi nie jechal wiecej jak 30 na godz

Gość • Sobota [08.12.2018, 17:56:14] • [IP: 176.221.122.***]

do Gość • Sobota [08.12.2018, 14:03:57] • [IP: 185.210.38.**] święta prawda. .. ronda to bezkolizyjne skrzyżowania o ruchu okrężnym gdzie generalnie nie dochodzi do stłuczek. ...

Gość • Sobota [08.12.2018, 17:41:22] • [IP: 95.40.160.***]

Prawko nie w chipsach się dziś znajduje tylko z Ukrainy załatwia. Spytać się w UM w wydziale komunikacji ilu mistrzów wymienilo ukraińskie na polskie

Gość • Sobota [08.12.2018, 17:31:25] • [IP: 92.42.113.**]

Widać, że srebrny jechał na czerwonym! To codzienny widok na tym skrzyżowaniu i innych też. Jak byłby fotoradar, to wyhamowałby, tych wszystkich mistrzów kierownicy.

Gość ✖ • Sobota [08.12.2018, 16:40:31] • [IP: 31.2.49.***]

DO :Gość • Sobota [08.12.2018, 12:56:35] • [IP: 178.235.181.**] A jak ktoś jest daltonistą i widzi wszystko na szaro, tacy też jeżdżą, to jak ma widzieć czerwone światło i do tego brak świadectwa pokropu samochodu.

Gość • Sobota [08.12.2018, 16:29:53] • [IP: 178.238.252.***]

A co tam robiło auto Urzędu Celnego.

Gość • Sobota [08.12.2018, 16:25:08] • [IP: 83.20.243.***]

Ronda, ronda i jeszcze raz ronda w tej jakże trudnej komunikcji po przemianach i przebudowach. Brawo strażacy najwartościowsi obywatele naszego miasta!

Oglądasz 1-25 z 49
■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■