POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.01.2019, 14:13:09] • Świnoujście

Czytelnik: Czekając na tragedię?

Czytelnik: Czekając na tragedię?

fot. Czytelnik

Mieszkańcy miasta często zwracają uwagę na uszkodzenia, które stwarzają zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa. Tym razem Czytelnik zauważył zapadnięta studzienkę.

Znajdująca się na rogu ulic Fredry i Wojska Polskiego studzienka tylko czyha na ofiarę. Jest w takim stanie, że wystarczy prawdopodobnie na nią stąpnąć, a może skończyć się tragedią.

Czytelnik: Czekając na tragedię?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 21:56:05] • [IP: 178.238.249.**]

Studzienka znajduje się na trawniku, który nie jest miejscem przeznaczonym na spacery.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 20:10:32] • [IP: 109.243.209.**]

18:33 - Obejrzyj sobie program" Makłowicz w podróży" z Edynburga, tam sobie stoi na trawie, obok leżą na niej mieszkańcy - drwi w najlepsze z takich milicjantów jak ty.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 18:58:01] • [IP: 185.13.106.***]

STUDZIENKA PRZY KOŚCIUSZKI 9 OBOK SZLABANU - USZKODZONA ZAPADNIĘTA NA CO LICZY WSPÓLNOTA? -NA SZLABANY DO NIEBA STAĆ A NA NAPRAWĘ NIE MA KASY? CIEĆ ZA ROBOTĘ SIĘ WEŹ.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 18:33:38] • [IP: 23.226.237.*]

16:48:03 - Nie mogę być milicyjnym emerytem, bo za dużo piję Weź zanim napiszesz taką głupotę, to zapoznaj się z definicją" TRAWNIK" i nie nadużywaj tego słowa więcej. -Choćbyś się zesrała w rajtuzy, to to i tak nie będzie trawnikiem.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 17:44:27] • [IP: 178.238.253.**]

Norma, gdyby te firmy podlegały miastu, a nie było spółkami z OO, pewnie by tego nie było, tak jak kiedyś!

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 17:20:47] • [IP: 80.245.186.***]

ILE JESZCZE RAZY ZWROCIMY UWAGE NA POPEJANY DACH WIATY AUTOBUSOWEJ PRZY PL.WOLNOSCI!!OD KILKU MIESIECY DESZCZ PADA NA GLOWE LUDZIOM CZEKAJACYM NA AUTOBUSY.TERAZ, KIEDY NAPADA SNIEGU ODLAMKI CHYBA SZKLA A MOZE GRUBEJ PLEKSI SPADNA NA GLOWY I PORANIA LUDZI!!CZY KTOS Z mzk PROWADZI KONTROLE STANU WIAT MIEJSKICH??CZY MUSI SIE STAC NIESZCZESCIE??!!ZEBY BYLA PRAWIDLOWA REAKCJA??!!SLADY NASZYCH UWAG SA WLASNIE TUTAJ, A ANI WLODARZE, ANI ZARZAD MZK NIE REAGUJA.TYLKO SLUPKI WYBORCZE DLA WAS SIE LICZA??!!

patryjota wyklęty • Poniedziałek [14.01.2019, 17:20:30] • [IP: 192.95.4.***]

Tu jest Polska! Tu trawnik służy do zasrywania przez kundle, w drugiej kolejności do parkowania dupowozu

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:48:03] • [IP: 109.243.209.**]

15:08 -" po trawnikach się nie chodzi" - to musiał napisać jakiś milicyjny emeryt, bo cechą PRL było właśnie to, czego nie mogą pojąć na Wyspach Brytyjskich, " niedeptanie trawników". Dla normalnego Brytyjczyka trawnik jest do pikniku, do opalania, do chodzenia. I nie jest tak, że W. Brytyskie są bliżej równika, że trawa bujniej rośnie. Nawet, czego moga nie wiedziec emeryci MO, dalej jest od równika.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:40:09] • [IP: 81.204.98.**]

To dobrze ze jestesmy czujni...i wysylamy powazne usterki do sluzb...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:22:57] • [IP: 66.98.60.***]

Adamowicz nie żyje

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:08:31] • [IP: 23.226.237.*]

Po trawnikach się nie chodzi, a jak ktoś tam wpadnie, to na własne życzenie.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:00:18] • [IP: 109.243.209.**]

Jeszcze ciekawsze by było wreszcie dociec, kto odpowiada za stan tych studzienek, czy jest tak, że każda firma z osobna za nie odpowiada (np.firma telekomunikacyjna za telekomunikacyjną, ZWiK za te spod skrótu" wod-kan"), czy też może ktoś z magistratu jest wyznaczony, np. w wydz. inżynierii, bo przecież te akurat studzienki widoczne na zdjęciach są na terenie miasta, więc czy jest ktoś wśród tych żłopiących kawę w posowieckich koszarach, czyli w Urzędzie Miasta, wyznaczony jako odpowiedzialny za baczenie na stan tych urządzeń. A może jest tak, że ręka rękę myje, że ci żłopiący" nie widzą" tego, co należy do zbratanej z miastem spółki?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 14:56:38] • [IP: 93.94.186.***]

Przecież to nie promenada to co kogo obchodzi

mieszkaniec Swinoujścia • Poniedziałek [14.01.2019, 14:56:19] • [IP: 80.245.187.***]

Patrząc na tą studzienkę to nasuwa się pytanie do Władz Regionu czy Warszów jest w UE czy jest poza nią.Tyle lat bez sprawnej kanalizacji burzowej w nie być - nie powinien.Uliczne bloto po deszczu rozpryskiwane jest na chodniki i ludzi.Chcemy budować tunel pod wodą a z wodą na górze nie dajemy radę.Przy takim podejsciu to szkoda zachodu, pieniędzy i materiałów na jego budowę.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 14:48:12] • [IP: 62.69.251.***]

Faktycznie tragedia wisi na włosku, któryś z kundli, które masowo srają w tamtej okolicy może wpaść do studzienki