POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [22.01.2019, 12:01:01] • Świnoujście

Pierwszy mecz i pierwsze bramki w nowym roku Fala Międzyzdroje - Flota 0-5 (0-3)

W rozpoczynającym rok 2019 spotkaniu sparingowym drużyna Floty pokonała w Międzyzdrojach tamtejszą Falę. Nim padła pierwsza bramka Mosiądz trafił w słupek i poprzeczkę, a ze strony gospodarzy sam na sam z Gądkiem znalazł się Warzych, ale tego pojedynku nie wygrał. W 21 minucie Mosiądz strzałem z bliska pokonał wreszcie Bratza (asyata Staniszewski). Przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Harkot, który wykorzystał sytuację sam na sam po dobrym podaniu Trafalskiego oraz dobitce do pustej bramki po strzale Mosiądza. Po przerwie przewaga nadal należała do Floty, ale w 58 minucie bliski strzelenia bramki dla Fali był Krzysztof Bątkowski (brat Mateusza). Ostatecznie dwie bramki dołożył jeszcze Nowak wykorzystując podania Bątkowskiego i Weretsuna.

0-1 Damian Mosiądz 21 minuta
0-2 Patryk Harkot 29 minuta
0-3 Patryk Harkot 45 minuta
0-4 Michał Nowak 76 minuta
0-5 Michał Nowak 90 minuta

Flota: Łukasz Gądek (46 Oskar Bochen), Mateusz Bątkowski (46 Ołeksandr Weretsun), Michał Stasiak (63 Maciej Nasiadko), Dominik Kierkiewicz, Radosław Welka (46 Michał Nowak), Dawid Trafalski, Marek Niewiada (67 Mateusz Bątkowski), Mariusz Helt, Michał Nowak (26 Patryk Harkot), Damian Staniszewski, Damian Mosiądz (67 Radosław Welka).
Trener: Jerzy Rot.

Fala: Oskar Bratz, Krzysztof Bątkowski, Gerard Białek, Maciej Dochniak, Konrad Gajos, Bartłomiej Karpiński, Wiktor Potrzebny, Bartosz Trepkowski, Michał Warzych, Paweł Wasiluk, Damian Wlazło.
Ponadto grali: Mariusz Grzywaczewski, Maksymilian Oswald, Grzegorz Pieczkowski, Janusz Perucki, Damian Radtke.