POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [16.03.2019, 22:18:29] • Świnoujście

„Kobiety -Kobietom”. Artystyczny wieczór w MDK Warszów

„Kobiety -Kobietom”. Artystyczny wieczór w MDK Warszów

fot. Organizator

W piątek w MDK Warszów odbył się wieczór artystyczny z okazji Święta Kobiet.

Przy kawie i ciastku można było posłuchać wierszy, piosenek i arii operowych, obejrzeć obrazy malowane pędzlem oraz obrazy haftowane. Artystki, które wystawiały swoje prace i były podziwiane, są mieszkankami Warszowa.

„Kobiety -Kobietom”. Artystyczny wieczór w MDK Warszów

fot. Organizator

Organizatorem spotkania było Koło Emerytów Nr 2 Warszów.


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [18.03.2019, 13:23:14] • [IP: 88.88.189.***]

MARIA R CHLA WINO NA DZIAŁCE A POTEM JEJ SIĘ CHCE CAŁOWAĆ TO JEST JEJ ARTYSTYCZNY WIECZÓR SMACZNEGO

Gość • Niedziela [17.03.2019, 21:15:49] • [IP: 93.94.190.**]

Ty stary, obleśły zazdrośniku, sam nic sobą nie przedstawiasz, ale innych krytykować to pierwszy.My kobiety takich jak Ty to mamy gdzieś.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 20:31:42] • [IP: 178.232.52.***]

A Ciebie lamusie nie ma kto zamęczyć bo nie masz ani wnuków ani rodziny to zazdrościsz...

Gość • Niedziela [17.03.2019, 19:30:52] • [IP: 80.245.186.***]

IP 230+++++++++++++++++++WSPANIALY WPIS!!TO PRAWDA-WBIJAJA SIE TE BABY W ELASTYCZNE DZINSY, UWYPUKLAJA WSZYSTKIE NIEDOSKONALOSCI I MYSLA, ZE SA ZGRABNE!!A PRZECIEZ MEZCZYZNI LUBIA POPATRZEC NA NOGE NAWET TROCHE GRUBSZA, NA BIUSCIK ITD, A TAK BALERONY ODBIERAJA APETYT.DOBRZE, ZE TA Z KONCERTU CHOCIAZ NA SCENIE ZAKRYWA DO KOSTEK TO CO NA CODZIEN POKAZUJE NA ULICY-UDA POZAL SIE BOZE, LYDKI GRUBE, A SPODNICA ROZKLOSZOWANA DO POLOWY GRUBEGO UDA-FUJ...

Gość • Niedziela [17.03.2019, 19:12:10] • [IP: 109.243.230.**]

17:02. ..145 Pójdziemy do pracy, jak będziecie z taką fetą organizowały Dzień Mężczyzn - w ramach goździka przynieście żółtą puszkę Kiepskiego, w ramach rajstop ładny krawat, na którym sie powiesimy, gdyż żyjemy w świecie kobiet opiętych spodniami, z demencją na punkcie spódnic, sukienek, ruszających sie jak chłopy, wśród kobiet palących lub tracących życie przed serialami.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 17:53:24] • [IP: 83.11.67.**]

Do lamusa to ty idz w diably, a wlasnie jak to panowie pamietaja o paniach, brak zainteresowania. Oj ludzie widac jak sie interesujecie, ze nie znacie tych pan, wstyd.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 17:26:39] • [IP: 37.248.208.**]

Brawo. LONIA

Gość • Niedziela [17.03.2019, 17:02:31] • [IP: 5.173.145.**]

Panowie nie garną się do organizacji takich spotkań a przydałoby się. Do pracy Panowie.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 12:46:37] • [IP: 93.94.190.**]

Super, byłam tam i bardzo mi się podobało, uważam, że więcej powinno być takich imprez, a na scenie Pani Leonarda P. która ma super glos!, a Ty prędzej odejdziesz do laqnusa niż nasze Swięto.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 12:44:01] • [IP: 178.238.253.**]

Bardzo proszę o podanie nazwisk autorek tych przepięknych obrazów.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 12:15:58] • [IP: 93.94.190.**]

Super, byłam tam i bardzo mi się podobało, uważam, że więcej powinno być takich imprez, a na scenie Pani Leonarda Paczkowska, która ma super glos!, a Ty prędzej odejdziesz do laqnusa niż nasze Swięto.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 10:55:35] • [IP: 88.88.189.***]

a gdzie MARIA R PEWNIE JĄ WNUKI ZAMĘCZYŁY

Gość • Niedziela [17.03.2019, 10:28:59] • [IP: 5.174.88.**]

Brawo kobiety, za zorganizowanie. A na scenie to kto? i kto namalował obrazy?

Gość • Niedziela [17.03.2019, 09:27:01] • [IP: 2.108.164.*]

To święto powoli odchodzi do lamusa. I słusznie.

Gość • Niedziela [17.03.2019, 08:52:26] • [IP: 176.221.122.**]

skończcie z tym feminizmem ludzie

Gość • Sobota [16.03.2019, 23:37:07] • [IP: 164.127.147.***]

A dlaczego kobiety kobietom? I nie mężczyźni kobietom? Czy Dzień Kobiet ma polegać (skoro juz musi być) na świętowaniu w gronie kobiet?

Oglądasz 1-16 z 16
■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■