POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.10.2019, 14:19:41] • Świnoujście

Bójka na promenadzie? Policja zatrzymała trzy osoby

Bójka na promenadzie? Policja zatrzymała trzy osoby

fot. iswinoujscie.pl

Zaczepki, przepychanki i w końcu bójka? - W wyniku którego jeden mężczyzna został poszkodowany, a policja zatrzymała trzy osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę 05.10.2019 przed godziną 22.00 na promenadzie przy ulicy Uzdrowiskowej. Idąca tamtędy rodzina została zaczepiona przez mężczyzn. Wywiązała się kłótnia, która przeszła w przepychanki i szarpaninę.

Na miejsce przyjechała policja potem ratownicy medyczni. Jedna z osób doznała urazu i została przewieziona do szpitala.

Bójka na promenadzie? Policja zatrzymała trzy osoby

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci prawdopodobnie zatrzymali trzech mężczyzn biorących udział w tym zdarzeniu - Polaka i dwóch Ukraińców.

Bójka na promenadzie? Policja zatrzymała trzy osoby

fot. iswinoujscie.pl

- Wezwanie dotyczyło mężczyzny w wieku 46 lat, który miał zostać popchnięty i upadł, w wyniku czego doznał urazu stawu skokowego. Został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala- informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Wtorek [15.10.2019, 21:33:13] • [IP: 31.11.128.***]

Paszoł won z POLSKI, BYDŁO BĘDZIE SIĘ TU RZĄDZIĆ

Gość • Poniedziałek [14.10.2019, 10:43:05] • [IP: 78.133.244.**]

ukraińcy się panoszą

Gość • Niedziela [13.10.2019, 21:30:48] • [IP: 176.221.122.***]

ile w tobie jadu i podłości wychwalając ich ! ! ! !

Gość • Niedziela [13.10.2019, 18:07:40] • [IP: 178.238.246.**]

Pracuje z Ukraińcami, są pracowici i koleżeńscy ludzie skąd u was tyle uprzedzeń. Trzeba zobaczyć jak ludzie żyją na świecie i nie oceniać wszystkich jako tych gorszych spójrzcie na Polaków ile w nich agresji i zawiści !!

Gość • Niedziela [13.10.2019, 18:07:14] • [IP: 37.47.180.**]

13:43 no pewnie, zrobią ci drugi Wołyń z uśmiechem leb utną.Co by nie było wiele naszych chłopaków.

Gość • Niedziela [13.10.2019, 14:05:42] • [IP: 31.0.82.**]

Wynajmowałam mieszkanie Polakom, Niemcom i Ukraińcom.I niestety to Polacy najbardziej pili, bałaganili.Ito nasi rodacy uciekli nie placąc, drudzy mimo obietnic nie zapłacili do dzisLudzie skąd w was Taka nienawiści nienawiść i zero tolerancji

Gość • Niedziela [13.10.2019, 13:45:45] • [IP: 88.156.234.**]

chłopaki z Ukrainy grzeczniejsi niż Polacy

Paździoch • Niedziela [13.10.2019, 11:44:04] • [IP: 83.20.250.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.10.2019, 11:27:19] • [IP: 176.221.123.***]

Znam kilku Ukraincow ktorzy sa bardzo mili o ogolnie spoko. Ale za cos takiego popieram deportacje.

Gość • Niedziela [13.10.2019, 11:07:42] • [IP: 176.221.122.**]

Wczoraj pod Miedziowym można było pooglądać sobie pijanych Polaków zaczepiających Ukraińców i oczywiście dochodziło do bójek. Poziom agresji sięga zenitu po alkoholu, niektórzy szukali wręcz powodu aby komuś dołożyć. W tym lokalu potrzebna jest selekcja ale nie na wejściu tylko na bramie wjazdowej. Teksty koleżków" no co ty swojego bijesz " "bij Ukraińca" pokazują tylko z jakim profilem człowieka mamy do czynienia.

Gość • Niedziela [13.10.2019, 11:06:25] • [IP: 37.47.131.***]

Spokojnie rodacy! ukraińcy w naszym mieście wiedzą gdzie ich miejsce :)

Gość • Niedziela [13.10.2019, 10:34:37] • [IP: 93.94.190.***]

23:56:27 co dziś piłeś/ brałeś?!

Gość • Niedziela [13.10.2019, 10:29:06] • [IP: 83.23.248.***]

Jak długo ukraincy bedą bezkarnii

Gość • Sobota [12.10.2019, 23:56:27] • [IP: 176.221.123.**]

Bijecie się? To powiem wam tak zabiore wasze życie dla przykładu by więcej nie doszło do takiej sytuacji. Wy nędzny śmiertelnicy nie jesteście warci mojego spojrzenia!

Gość • Sobota [12.10.2019, 23:17:58] • [IP: 188.147.41.***]

Od razu powinna bYC deportacja chuliganow ukrainskich z polski na Ukraine to bandyci

Gość • Sobota [12.10.2019, 23:08:09] • [IP: 176.221.123.***]

dzikie pojawiło się w mieście, gonić to.

Gość • Sobota [12.10.2019, 23:00:58] • [IP: 94.254.225.**]

LUDZIE ! Przestańcie wszystkich Ukraińców wrzucać do 1 worka ! CZLOWIEK to człowiek i nie ważne czy biały czy czarny, łysy czy rudy, Niemiec czy Ukrainiec, wcześniej wszystko szło Na Warszow A teraz na Ukraińców, Świnoujście to zawistne miasto

Gość • Sobota [12.10.2019, 21:45:43] • [IP: 80.245.188.***]

Na Promenadzie Zdrowia przybędzie nam o wiele więcej miejsc na wszczynanie atrakcyjnych bójek w różnych konfiguracjach narodowościowych

Gość • Sobota [12.10.2019, 20:26:35] • [IP: 37.8.215.***]

To czysta projekcja zachowań rodem z Ukrainy, należy spodziewać się, że takich skandalicznych sytuacji będzie co raz to więcej jeśli nie ustalimy nieprzekraczalnych granic zachowań. Wszelkiej maści imigranci, którzy nie potrafią i nie chcą respektować polskiego prawa powinni mieć dożywotni zakaz wjazdu do naszego kraju.

Gość • Sobota [12.10.2019, 19:18:18] • [IP: 93.94.187.***]

Ukraińcy czemu mnie to nie dziwi czemu nie są natychmiast deportowani po takich wybrykach sady powinny być bezwzględne w takich wypadkach

Gość • Sobota [12.10.2019, 18:34:14] • [IP: 77.165.138.***]

no to czas pokazac im gdzie sa

Gość • Sobota [12.10.2019, 18:24:14] • [IP: 37.248.209.**]

Ukraińcy to alkoholicy i silni są tylko z kolegami bo jak są sami to jak cioty się zachowują. I znowu alibi

Gość • Sobota [12.10.2019, 15:06:48] • [IP: 92.42.112.***]

Ukraińcy zaczynają powoli pokazywać jaki już niedługo będzie porządek w mieście!!?

Gość • Sobota [12.10.2019, 14:39:41] • [IP: 80.157.183.**]

Widze, ze ukraincy zaczeli Polskie rodziny zaczepiac... sfolocz