POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • 字oda [06.11.2019, 19:45:48] • 安inouj軼ie

Obchody 安i皻a Niepodleg這軼i. Zobacz szczeg馧owy program

Tegoroczne obchody Narodowego 安i皻a Niepodleg這軼i odb璠 si dzie wcze郾iej, czyli w niedziel 10 listopada. W programie opr鏂z oficjalnych uroczysto軼i jest tak瞠 pokaz sprz皻u i uzbrojenia 8. Flotylli Obrony Wybrze瘸, wyst瘼y muzyczne, w tym koncert Orkiestry Wojskowej. Nie zabraknie r闚nie wojskowej groch闚ki. Poni瞠j publikujemy szczeg馧owy program.

Program obchod闚 101. Rocznicy Odzyskania Niepodleg這軼i – Narodowe 安i皻o Niepodleg這軼i 2019.
(niedziela 10 listopada)
godz. 11.00-17.00
Pokaz sprz皻u i uzbrojenia 8. Flotylli Obrony Wybrze瘸
Okr皻 Transportowo – Minowy, Tra這wiec, Sprz皻 specjalistyczny GNM, PR 8.BSAP, trena瞠ry GROM, w霩 dowodzenia Blenda z armat przeciwlotnicz, Wojskowa Stra Po瘸rna, komora hiperbaryczna, w霩 zabezpieczenia medycznego, pojazd TRI, pojazdy specjalne 狸
Miejsce: Wybrze瞠 W豉dys豉wa IV, na wysoko軼i Placu Rybaka

godz.11.00-16.00
Wyst瘼y zespo堯w oraz artyst闚 Miejskiego Domu Kultury i Klubu 8.FOW
Miejsce: Plac Wolno軼i

godz. 13.00
Uroczysta Msza 安i皻a z udzia貫m Kompanii Honorowej, poczt闚 sztandarowych oraz delegacji: w豉dz miasta, mundurowych, szk馧, kombatanckich i innych instytucji
Miejsce: Ko軼i馧 p.w. Chrystusa Kr鏊a, Plac Ko軼ielny

godz. 14.00
Koncert Orkiestry Wojskowej 安inouj軼ie
Miejsce: Plac Wolno軼i

godz. 14.30
Uroczysta Sesja Rady Miasta
Miejsce: Plac Wolno軼i

godz. 15.00
Wsp鏊ne od酥iewanie pie郾i ”My pierwsza brygada”
Miejsce: Plac Wolno軼i

godz. 15.15
Marynarski pocz瘰tunek – groch闚ka z pieczywem
Miejsce: Plac Wolno軼i

Oko這 godz.16.00
Capstrzyk Niepodleg這軼iowy ulicami miasta: plac Wolno軼i, ul. Pi連udskiego, ul. Paderewskiego, Plac Or豉 Bia貫go, ul. Monte Cassino, Plac Sybirak闚, ul. Monte Cassino, ul. Armii Krajowej, Plac S這wia雟ki
Oko這 godz.16.45
Uroczysto軼i pod Pomnikiem Bohaterom Walki o Niepodleg這嗆 Rzeczpospolitej
Apel Pami璚i, Salwa Honorowa, z這瞠nie kwiat闚
Miejsce: Plac S這wia雟ki

Organizatorzy: Prezydent Miasta 安inouj軼ie, Rada Miasta 安inouj軼ie, Urz康 Miasta 安inouj軼ie, Miejski Dom Kultury 安inouj軼ie, 8 Flotylla Obrony Wybrze瘸 安inouj軼ie, Komenda Portu Wojennego oraz Orkiestra Wojskowa, Hufiec Ziemi Woli雟kiej im. Marynarki Wojennej RP w 安inouj軼iu, Zwi您ek Harcerstwa Polskiego, Zwi您ek Harcerstwa Polskiego III Szczep Harcerski :”S這wianie” im. Zawiszy Czarnego w 安inouj軼iu oraz Wolontariusze

Info: BIK UM 安inouj軼ie


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-14 z 14

Go嗆 • Niedziela [10.11.2019, 19:54:37] • [IP: 88.218.255.***]

Pan 痂urkiewicz pokaza jkaka patologia jest w 安inouj軼iu, 11 listwopada swiete a 10 robia, smiech na sali

Go嗆 • Niedziela [10.11.2019, 18:56:58] • [IP: 176.221.123.***]

To ustalcie, kto tak zarz康zi: Prezydent Miasta czy Przewodnicz帷a Rady Miasta?

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 21:53:10] • [IP: 178.235.146.***]

W Szczecinie obchody normalnie 11.11.Wychodzi na to 瞠 trzeba jecha do Szczecina aby normalnie za鈍i皻owa.

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 20:20:14] • [IP: 178.235.146.***]

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 18:35:42] • [IP: 37.248.212.**] Od kiedy to urz康 podlega pod garnizon warszawa i mon.Czy urz康 nie potrafi ju zrobi czego swojego bez wykorzystywania wojska.Bzdurna decyzja MON i urz璠nik闚 i tyle.Normalne w tym kraju.

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 20:13:27] • [IP: 37.47.157.**]

Oczywi軼ie 瞠 powinno by 11 l8stopada😕. A wspolne 酥iewanie hymnu ?

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 20:03:05] • [IP: 176.221.122.***]

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 18:35:42] - a to nasz Urz康 podlega pod Ministerstwo Obrony Narodowej?? No bardzo ciekawe! Niech sobie wojsko 鈍i皻uje 10-go, skoro kto tak g逝pio im nakaza, ale Urz康 nie musi si tego trzyma!

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 19:55:39] • [IP: 176.221.123.***]

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 19:39:09] • [IP: 176.221.122.***] pracownicy WP aka zolnierze tez maja wolne

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 19:39:09] • [IP: 176.221.122.***]

Dlaczego dzie wcze郾iej?? 11-go jest przecie wolnym dniem, to jaki jest pow鏚?

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 18:35:42] • [IP: 37.248.212.**]

Internetowi idioci to nie urz康 ustali t dat tylko garnizon Warszawa odleg造 pod Ministerstwo Obrony Narodowej

Go嗆 • Pi徠ek [08.11.2019, 01:05:37] • [IP: 23.226.237.*]

10 listopad, to nie 11-ty listopada niewyedukowane urz璠nicze t逝ki!! Jedenasty, to jedenasty betonowe kacapy.

Go嗆 • Czwartek [07.11.2019, 20:20:08] • [IP: 178.235.146.***]

Dzie wcze郾iej?Wy urz璠asy musicie nawet sprldli dzie niepodleg這軼i.

Go嗆 • Czwartek [07.11.2019, 20:17:39] • [IP: 178.235.146.***]

Mam gdzie takie obchody, dzie wcze郾iej, a mo瞠 by tak tydzie p騧niej.Co to za idiotyzmy.

Go嗆 • Czwartek [07.11.2019, 13:51:51] • [IP: 62.69.253.***]

hahahah... to mo瞠 sylwestra niech zrobi tez dzie 30 albo wigilj przesun na 23 grudnia :D Skoro 11 to dzie wolny od pracy na ch robi te wszystkie imprezy innego dnia?

Go嗆 • Czwartek [07.11.2019, 10:03:54] • [IP: 176.221.123.**]

Radosne swieto a obchody jak stypa. .Dla moherow tylko??

Ogl康asz 1-14 z 14
■ 安inouj軼ie – m這da kobieta zaka穎na wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zach璚a mieszka鎍闚 oraz osoby odwiedzaj帷e 安inouj軼ie do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, s逝瘺y sanitarne, minister przypominaj; w sklepach wci捫 obowi您uj maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obs逝guj帷y komputery do bada w Szpitalu Miejskim im. Jana Gardu造 zosta zalany. Stan窸a praca? Awaria wydarzy豉 si w 鈔od: zalaniu uleg g堯wny serwer odpowiedzialny za komunikacj wydawania zlece na badania, dost瘼 do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W 安inouj軼iu nie wprowadzono 瘸dnej kwarantanny w obiektach/hotelach/o鈔odkach - informuje Ma貪orzata Kap豉n rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane s o procedurach w przypadku podejrzenia wyst徙ienia koronawirusa ■ Najwy窺za Izba Kontroli kontroluje dzia豉nia Prezydenta ■ Wyniki g這sowania z 27 komisji obwodowych w 安inouj軼iu: Rafa Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Ho這wnia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedro – 625, W豉dys豉w Kosiniak – Kamysz – 371, Stanis豉w 草速ek – 37, Pawe Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Miros豉w Piotrowski – 22 ■