POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.11.2019, 12:49:58] • Świnoujście

Czytelnik: Płot przy amfiteatrze w końcu kogoś przygniecie

Czytelnik: Płot przy amfiteatrze w końcu kogoś przygniecie

fot. Czytelnik

Amfiteatr imienia Marka Grechuty to chluba naszego miasta, zwłaszcza od czasu, kiedy został zmodernizowany. Niestety, nie wszystko w jego otoczeniu świeci nowością. Ogrodzenie obiektu jest stare, zaniedbane i chyli się ku upadkowi. Nie tylko szpeci, ale stwarza również zagrożenie dla przechodzących tamtędy osób. Na ten problem zwrócił uwagę mieszkaniec.

- Chciałbym zgłosić w jakim opłakanym stanie jest płot przy Amfiteatrze im. Marka Grechuty.

Czytelnik: Płot przy amfiteatrze w końcu kogoś przygniecie

fot. Czytelnik

Moi synowie tą drogą chodzą na boisko i skatepark, niedługo ten płot runie bo, co ledwo się trzyma. I rodzi się pytanie czy ktoś się tym zajmie, czy musi dojść do tragedii, by kogoś wtedy obwiniać zaniedbaniem - napisał Czytelnik.

Czytelnik: Płot przy amfiteatrze w końcu kogoś przygniecie

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [10.11.2019, 11:14:31] • [IP: 83.20.249.**]

To jesteśmy bogatym miastem, czy nie? Czy tylko udajemy?

Gość • Niedziela [10.11.2019, 08:34:45] • [IP: 31.11.128.***]

Gospodarza obiektu czyli 70 paroletniego Tadka interesuje tylko czy pensja wpłynie na konto. Swietny pozorant pracy.

Gość • Sobota [09.11.2019, 12:53:31] • [IP: 176.221.123.***]

Trepy chodzą na emeryturach i po, , , , ją! Młodym, wykształconym dac prace a nie trepom na emeryturach!

Gość • Sobota [09.11.2019, 04:09:32] • [IP: 23.226.237.*]

Nie panikuj dzieciaku. Ten płot postoi jeszcze drugie tyle. To porządna konstrukcja z czasów, kiedy się jeszcze rzetelnie budowało płoty. Kunszt stawiania płotów, grubo przed Betoniarą i Gumofilcem przepoconym, zanim te przybłędy się tutaj przypałętały.

Gość • Sobota [09.11.2019, 00:23:51] • [IP: 176.221.122.***]

płot z mojego dzieciństwa, odnowić i niech dalej przypomina młodość: kabarety i koncerty

Gość • Piątek [08.11.2019, 20:02:47] • [IP: 31.11.129.***]

Bez przesady, ten płot nie runie wcześniej jak za kolejne 20 lat. Fakt, że można by było ten płot siódmym kolorem farby potraktować, wyglądałby jakoś świeżo i mniej straszył. No i te budy na zapleczu, które pamiętają pierwsze lata Famy, też można by już zlikwidować, bo pięknie one nie wyglądają przy budynku zaplecza amfiteatru.

Gość • Piątek [08.11.2019, 19:22:45] • [IP: 176.221.123.***]

A co moze dziadek, Tadek.

Gość • Piątek [08.11.2019, 19:17:38] • [IP: 176.221.113.**]

Wytrzyma jeszcze ze 20 lat. Lepszy jest niż te nowe badziewia co teraz robią.

na razie jeszcze studiuje • Piątek [08.11.2019, 18:26:39] • [IP: 188.147.114.***]

Ale oczywiście po studiach wrócę do mego miasta. Miasta mych Dziadków i Rodziców. Mego rodzonego miasta. Wiecie ? Bardzo mi przykro, że wiele moich koleżanek i kolegów nie ma zamiarów wiązać swych losów z naszym Miastem. Być może mają rację. Przecież władze polityczne i administracyjne miasta, województwa i kraju usiłują to nasze urokliwe, uzdrowiskowe i turystyczne miasto przekształcić w typowe miasto portowe no i przemysłowe. DLA CZEGO POZWOLILIŚCIE ZLIKWIDOWAĆ" ODRĘ", STOCZNIĘ I PRZEDSIĘBIORSTWA Z NIMI ZWIĄZANE ? Ludzie ! Obudźcie się ! Zastanówcie się ! W jakim Mieście chcecie dalej żyć.? W jakim Mieście chcecie by żyły wasze dzieci i wnuki ? Po co im jakiś amfiteatr ? Po co się zamartwiacie o jakiś tam płot ? Jakie szanse życia i rozwoju Wasze dzieci i Wasze wnuki aaaaaaaaaaaaaaaaa/

Gość • Piątek [08.11.2019, 17:15:33] • [IP: 77.252.46.**]

Tam działają" trepy" oni nie są nauczeni pracy.

Gość • Piątek [08.11.2019, 16:32:10] • [IP: 176.221.123.***]

co na to Prezydent Miasta czekamy na reakcję

Gość • Piątek [08.11.2019, 16:06:02] • [IP: 37.8.231.**]

A pod kogo podlega amfiteatr?

Gość • Piątek [08.11.2019, 13:22:18] • [IP: 178.235.147.***]

Amfiteatr nie ma gospodarza dlatego tak jest.Wszystko tylko patrzy, aby sie nachapac pieniazkow i nic nie robic.A jak sie chwala ze dzieki nim Swinoujscie pieknieje.Obludnicy skromnie mowiac.

Oglądasz 1-13 z 13
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■