POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.12.2019, 15:27:59] • Świnoujście

UM: Wydłużony termin przetargu na przebudowę ul. Modrzejewskiej

Termin składania ofert przez zainteresowanych wykonawców przebudowy ul. Modrzejewskiej na Warszowie został wydłużony do dnia 9 grudnia br.

Wcześniej planowane otwarcie ofert wyznaczone było na 21 listopada. W związku z zapytaniami i koniecznością udzielenia odpowiedzi zainteresowanym oraz koniecznością wprowadzenia zmian w specyfikacji istotnych warunków zamówienie został on wydłużony.

Do przebudowy jest 375 m drogi. W ramach przebudowy planowane jest m.in wybudowanie nowej kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicy (obecnie lampy zamontowane są na jej części na starych, betonowych słupach ulicznych).

Zakres robót obejmuje wykonanie robót branży:

- drogowej m.in. wykonanie nowej nawierzchni jezdni z kostki betonowej typu behaton koloru grafitowego, odtworzenie istniejącego chodnika;
- sanitarnej m.in. przebudowa kanalizacji deszczowej, wykonanie ścieku przykrawężnikowego;
- elektrycznej m.in. przebudowa oświetlenia ulicznego;
- zagospodarowanie terenu wraz z niezbędnymi wycinkami krzewów;
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu.

źródło: www.swinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [02.12.2019, 18:14:29] • [IP: 149.202.98.***]

Kolejna ulica czeka do zwężenia na rozkaz pezeterowskiego d*na.

Oglądasz 1-1 z 1
■ PROGNOZA POGODY DLA POLSKI Ważna od 10-08-2020, godz. 7:00 do 10-08-2020, godz. 19:00 UWAGA !!! W CZASIE WAŻNOŚCI PROGNOZY PRZEWIDUJE SIĘ WYSTĄPIENIE GROŹNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH. W drugiej części dnia, lokalnie na obszarze kraju, zwłaszcza na zachodzie i południu, możliwe są pojedyncze burze z opadami przelotnymi deszczu o wydajności do 20 mm/m2. Na zachodzie prognozowane są upały, a temperatura maksymalna osiągnie 30°C ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Nadal obowiązuje zakaz wjazdu turystów jednodniowych z innych niemieckich landów związkowych oraz z innych krajów w ogóle. Zakaz ten będzie obowiązywał na pewno do końca sierpnia ■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■