POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [03.12.2019, 17:51:15] • Świnoujście

TRYTON 2019. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę

TRYTON 2019. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę

fot. BIK UM Świnoujście

Do 27 grudnia 2019 r. można składać propozycje kandydatur do corocznej Nagrody Prezydenta Miasta TRYTON 2019. Zgłoszenia można dokonać drogą elektroniczną poprzez wysłanie na adres poczty elektronicznej: wo.kancelaria@um.swinoujscie.pl lub na piśmie na Stanowisku Obsługi Interesantów w głównym budynku Urzędu Miasta Świnoujście przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Poniżej można pobrać formularz zgłoszenia.

- Prezydent jest reprezentantem mieszkańców i to w ich imieniu przyznaję tę nagrodę. Dlatego każdy z mieszkańców ma prawo zgłoszenia swojego kandydata – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

Nagroda TRYTON przyznawana jest nieprzerwanie od 2004 roku za wybitne osiągnięcia wpływające na społeczną i gospodarczą aktywizację Miasta Świnoujście.

Przyznawana jest w trzech kategoriach:

I. Gospodarka i przedsiębiorczość.
II. Edukacja, kultura i sport.
III. Działalność społeczna.

Ostatecznie o tym, kto otrzyma nominację i kto zostanie laureatem w poszczególnych kategoriach decyduje Kapituła TRYTONA, w której skład wchodzą: Prezydent, Zastępcy Prezydenta, Przewodniczący Rady Miasta, Sekretarz Miasta, przedstawiciel Biura Informacji i Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta oraz przedstawiciele świnoujskich i regionalnych mediów, mających w mieście swoich przedstawicieli. W głosowaniu spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów Kapituła wybiera po trzech nominowanych w każdej kategorii. Laureatami zostają ci, którzy w poszczególnych kategoriach otrzymają najwięcej głosów.

Podobnie, jak w poprzednich latach, nagrody za 2019 rok będą wręczone na Gali Trytona, która odbędzie się 31 stycznia 2020 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA KANDYDATA DO NAGRODY PREZYDENTA MIASTA ŚWINOUJŚCIE TRYTON 2019 TUTAJ: www.swinoujscie.pl/pl/news/content/14665

Zarządzenie Prezydenta Miasta w sprawie wprowadzenia Regulaminu Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2019 TUTAJ: www.swinoujscie.pl/pl/news/content/14665

REGULAMIN NAGRODY PREZYDENTA MIASTA ŚWINOUJŚCIE TRYTON 2019 TUTAJ: www.swinoujscie.pl/pl/news/content/14665

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Środa [04.12.2019, 17:15:23] • [IP: 176.221.122.**]

W TYM ROKU PYTONGA PLASKAĆ POWINNI RADNI BEZRADNI KTÓRZY TYLKO SZKODZIĆ POTRAFIĄ PODNOSZĄC PODATKI , ZA WODE , ZA DZIERŻAWY , ZA SZKODZENIE ŚWINOUJSCIAKOM I CAŁA TA RESZTA TEGO TOWARZYCHA WZAJEMNEJ ADORACJI

Gość • Środa [04.12.2019, 17:08:57] • [IP: 178.238.247.**]

To juz moda na zglaszanie siebie do nagrody!! U mnie w pracy tez!! Sami sie zglaszaja a dyrektor? Szkoda ze taki dyrektorek nie widzial i nie docenia pracownika!mowia ze trzeba byc asertywnym! Ale ja nie zglosze swojej osoby,

Budowlniec • Środa [04.12.2019, 15:46:22] • [IP: 178.235.147.***]

Jak nie dostanie statuetki firma Molewski będę bardzo rozczarowany !!

Gość • Środa [04.12.2019, 15:13:34] • [IP: 2.108.164.*]

Trytony dla kolesiów, a ludzie z pasją oddający się szlachetnym celom żyją w cieniu w tym mieście.

Gość • Środa [04.12.2019, 14:55:32] • [IP: 188.146.134.**]

Pyte dla Michalskiej za promenade

Gość • Środa [04.12.2019, 12:35:38] • [IP: 176.221.123.***]

Iwona • Środa [04.12.2019, 09:37:06] • [IP: 95.40.159.***] bo trytony sa dla kolesi za nie wiadomo do konca co, wystarczy popatrzec kto dostaje te" prestizowe" nagrody. dlatego proponuje trytona dla wszystkich radnych co byli za SPP, niech sie ciesza w swojej ostatniej kadencji.

Iwona • Środa [04.12.2019, 09:37:06] • [IP: 95.40.159.***]

Witam. Zapytałam kiedyś swoich przyjaciół Elę i Krzyśka, czy dostali już nagrodę Trytona, za działalność w dziedzinie kultury... Dlaczego nie dostali jej ludzie, którzy tak wiele robili dla naszego miasta, rozsławiali je w Polsce i za granicą, wychowywali rzeszę mądrych, wrażliwych i empatycznych dzieci?... Nie wiem...

Gość • Środa [04.12.2019, 08:52:32] • [IP: 178.238.249.***]

Przedrzymskim na te maszkary zasłużyli PREZYDENT WRAZ ZE SWOIMI ZASTĘPCAMI I OCZYWIŚCIE SPRZEDAJNI RADNI POPIERAJĄCY BEZREFLEKSYJNIE WSZYSTKIE PODWYŻKI I OBCIĄŻENIA DOTYKAJĄCE MIESZKAŃCÓW NASZEGO ZBANKRUTOWANEGO MIASTA.

Gość • Środa [04.12.2019, 07:30:10] • [IP: 83.11.61.***]

Te gadżety mają stałych odbiorców - gabinet figur woskowych. za co dostają?. Ano układy, na które nawet radni nie mają rady.

Gość • Środa [04.12.2019, 07:23:19] • [IP: 80.149.82.***]

Pan Plucinski udziela sie spolecznie. Bylo by fajnie zobaczyc jak sie prezydent cieszy przy wreczaniu :)

Gość • Środa [04.12.2019, 01:36:12] • [IP: 178.235.146.***]

Zagłosowałbym na Pana Krysiaka w III kategorii. Młody, społeczny i jeszcze nagrody takiej nie miał.

Gość • Wtorek [03.12.2019, 22:45:02] • [IP: 188.146.96.**]

Januszowi za strefę płatnego parkowania

Gość • Wtorek [03.12.2019, 22:40:21] • [IP: 92.42.112.***]

niech sobie prezio ze swoją stajnią wszyscy wcisną w żyć te figurki

Gość • Wtorek [03.12.2019, 22:07:36] • [IP: 176.221.123.**]

Trytony to prezydent powinien wręczyć radnym klakierom za słuszne głosowanie i to dwóch kategoriach, a nawet w trzech w trzeciej za lizusostwo.

Gość • Wtorek [03.12.2019, 21:22:17] • [IP: 37.47.138.***]

Hotel Hamilton za usunięcie chodnika i wybudowanie połowy na nowo.

Gość • Wtorek [03.12.2019, 21:10:44] • [IP: 212.14.52.**]

Nominuję Betoniare za jej chore pomysły i zniszczenie całego miasta !!

Gość • Wtorek [03.12.2019, 20:37:12] • [IP: 178.238.246.***]

Pana prezydenta nominuję za jego super pomysły ; (

Gość • Wtorek [03.12.2019, 20:13:59] • [IP: 62.69.251.***]

Tryton dla jednokierunkowych z kontrpasem

Gość • Wtorek [03.12.2019, 19:19:32] • [IP: 2.108.164.*]

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji wiecznie żywe...

Gość • Wtorek [03.12.2019, 19:14:16] • [IP: 89.46.125.**]

Nagroda" Gumobetona"... Obciach brać w tym cyrku udział. Sępi pasożyd pieniądze, żeby na krzywy ryj sobie urządzać igrzyska. A motłoch, który odbierze z jego pazernych rąk tego stolca, to czuje się pobłogosławiony.

Gość • Wtorek [03.12.2019, 19:00:05] • [IP: 185.210.39.***]

Tryton dla palemek przykrytych namiotami i bańkami za 800 tys zł. Nawet dwa trytony. A dla mieszkańców opłaty za parkingi których nie ma!

Gość • Wtorek [03.12.2019, 19:00:05] • [IP: 176.221.122.***]

To już śmieć bez wartości, wstyd go odbierać od prezydenta

Gość • Wtorek [03.12.2019, 18:15:28] • [IP: 82.174.234.**]

Niech se prezio sam da trytona.wstyd z jego rąk odbierać nagrodę.

Gość • Wtorek [03.12.2019, 18:00:06] • [IP: 176.221.122.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-24 z 24
■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■