POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.01.2020, 08:52:05] • Świnoujście

Łowisz ryby na Basenie Północnym?- możesz słono za to zapłacić!

Łowisz ryby na Basenie Północnym?- możesz słono za to zapłacić!

fot. iswinoujscie.pl

Widok wędkarzy usadowionych ze swoim sprzętem wzdłuż nabrzeża Basenu Północnego już na stałe wpisał się w tamtejszy pejzaż. Tymczasem nie jest to rozrywka w pełni dozwolona.

Wędkowanie dla jednych może być sposobem na relaks, wypoczynek, wyciszenie. Inni lubią emocje związane z niepewnością "bierze czy nie bierze", dla niektórych takie złowione ryby są czasem źródłem dodatkowego dochodu. Wody Basenu Północnego dostarczają ryb na tyle dużo, że wędkarze upodobali sobie to miejsce.

Jednak za łowienie tam grożą wysokie kary - informuje o tym ogłoszenie. Ile możemy zapłacić za świeżą rybkę?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Gość • Czwartek [16.01.2020, 19:35:55] • [IP: 83.8.11.***]

Niech Wolinem się zajma Janusze co dzień siaty sciągają pod obracanym mostem !!

Gość • Czwartek [16.01.2020, 07:37:08] • [IP: 31.0.44.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.01.2020, 12:49:37] • [IP: 192.95.4.***]

Ten zakaz nie ma żadnej mocy prawnej, więc ten kierownik z przerośniętym ego, może pocałować nas w dupę, ale nie, bo na pieszczoty kierownik musi sobie zasłużyć.

Gość • Środa [15.01.2020, 10:33:01] • [IP: 89.151.35.***]

czy Wody Morskie Wewnetrzne sa zarzadzane teraz przez kierownika portu jachtowego BEZ PODPISU Prosze o podanie jakiegos paragrafku z tej ustawy to bedzie latwiej

Gość • Środa [15.01.2020, 10:07:09] • [IP: 37.47.130.***]

Zakaz jest wprowadzony dlatego żeby inni nie widzieli kto i kiedy kłusuje bo kamery można sobie od wrócić na inny kąt patrzenia

Gość • Środa [15.01.2020, 08:45:46] • [IP: 195.206.105.***]

Za tysiąc złotych, to kierownikowi tego burdelu poderżnę gardło.

Gość • Środa [15.01.2020, 03:04:27] • [IP: 46.76.61.***]

Co to za instytucja-kierownik portu jachtowego, co zabrania i jeszcze grozi-tak się pytam, na przepustce jestem

Gość • Środa [15.01.2020, 00:19:44] • [IP: 178.238.247.**]

Między te okonki co się międlą od paru dni nawet jednego haczyka nie upchniesz więc po to ten zakaz(!?) Teraz powinno się tam wprowadzić zakaz wyciągania ryb gołymi rękami

Gość • Wtorek [14.01.2020, 23:14:15] • [IP: 176.221.122.***]

Kłusują i robią syf. Karać ile wlezie tych szmaciarzy.

Gość • Wtorek [14.01.2020, 22:42:46] • [IP: 45.125.65.**]

20:46:46 - Gdzie jesteś koprofagu?! Nie było Ciebie małpi wnuczku. Zrobiłeś z mordy dupę frajerze, a skopać dupę, to sobie możesz swojej starej bęcwale. Jak na razie, to Ty ciężko piszczysz. Najpierw przejdź mutacje synu peta i pojary.

Gość • Wtorek [14.01.2020, 21:05:42] • [IP: 77.88.191.**]

Ten zakaz nie jest czasem dla połowu komercyjnego?

Gość • Wtorek [14.01.2020, 20:57:21] • [IP: 37.30.5.*]

A przy grzybku koło Karsiborow wolno czy nie? I do kiedy ten zakaz?

Gość • Wtorek [14.01.2020, 20:46:46] • [IP: 37.248.164.**]

do Gość • Wtorek [14.01.2020, 10:50:59] • [IP: 178.165.72.***] poczekam na ciebie i ci pokaże co sądze o twoim kozaczeniu przez internet. bedziesz cienko piszczal

Gość • Wtorek [14.01.2020, 20:44:36] • [IP: 37.248.164.**]

BRAWO W KONCU SIE ZA TO WZIELI JUZ STRACILEM DO KONCA SZACUNEK DLA OSIRU I DLA BOSMANOW A JEDNAK MOZNA. BRAWO BRAWO JEB***C KLUSOWNIKOW MACZETAMI

JUST ACT 447 • Wtorek [14.01.2020, 18:46:17] • [IP: 176.221.122.**]

NIEZŁY BURDEL CHAZARSKIE STALINOWSKIE PRZYBŁEDY Z NASZEGO UBEKISTANU ZROBIŁY. CZY POLSKI NIEWOLNIK COŚ JESZCZE W TYM BURDELU MOŻE?

Gość • Wtorek [14.01.2020, 17:33:40] • [IP: 54.39.23.**]

A do kiedy ten zakaz?

Gość • Wtorek [14.01.2020, 17:33:07] • [IP: 185.225.69.**]

Co z tego, że dostanę jakiś mandat, jak na drugi dzień kierownik portu pseudojachtowego zostanie skatowany stalowym prętem?

Gość • Wtorek [14.01.2020, 17:26:06] • [IP: 185.210.38.***]

Gość • Wtorek [14.01.2020, 11:23:43] • [IP: 77.115.2.** Jednego dnia zapłacisz a drugiego za drugie łapania, trzeciego za trzecie- dziwnie rozumiesz. Za obiad w restauracji też raz ale za drugi obiad taki sam, płacisz również. Swoją drogą marina by skorzystała, pobierając np. 10 zł za 3 godz łapania i po problemie. Zakaz niby dotyczy ochronie podczas tarła ale już rybacy łowiący dziesiątki ton podczas tarła nie mają zakazu - ciekawe mafijne rozwiązanie.

Gość • Wtorek [14.01.2020, 16:35:48] • [IP: 178.238.246.**]

I co z tego i tak łowią i w dodatku na tzw. szarpaka. Taka gmina !

zbigi.53@wp.pl • Wtorek [14.01.2020, 16:33:48] • [IP: 176.221.123.**]

A, KTO SIE ZAINTERESUJE KORMORANAMI, KTORE NA POLNOCNYM WYZERAJA NARYBEK. JEST ICH SETKI. JEDEN KORMORAN MUSI ZJESC OK 5 KG RYB IM WOLNO. a WEDKARZA ZA PARE RYBEK, CHCA UKARAC WYSOKA GRZYWNA. ZYJEMY NAD MORZEM I NIE POWINNO BYC TYLE NAKAZOW, ZAKAZOW, TO KOMPLETNA BZDURA.

Gość • Wtorek [14.01.2020, 15:38:59] • [IP: 31.11.128.**]

A skąd te kary i kto je będzie nakładał?

Gość • Wtorek [14.01.2020, 15:37:17] • [IP: 5.173.144.*]

Prawo sobie a wędkarze sobie. Zakaz obowiązuje od 1.11.2019 a wędkarze jak łowili tak łowią na Basenie Północnym. Nigdy nie widziałem interweniujących policjantów mimo, że wędkarzy było full. Po prostu policjanci tez są wędkarzami a wędkowanie podobno uspokaja i tyle w temacie :)

Gość • Wtorek [14.01.2020, 15:14:48] • [IP: 5.173.145.***]

W basenie północnym nie wolno łowić bo takiego nie ma.ale w basenie stoczniowym już wolno.

Gość • Wtorek [14.01.2020, 15:06:50] • [IP: 185.246.208.***]

wędkarze sadyści...weganizm niedługo zacznie karać za bycie człowiekiem

Gość • Wtorek [14.01.2020, 14:49:57] • [IP: 82.174.234.**]

Jakie ryby? Gdzie? Tu są jeszcze?

Oglądasz 1-25 z 50
■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■