POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [31.07.2020, 20:17:32] • Świnoujście

Ambulans na polu namiotowym

Ambulans na polu namiotowym

fot. iswinoujscie.pl

Pomocy ratowników medycznych wymagała 60-letnia kobieta. Została zabrana do szpitala.

27.07.br. o godzinie 19.30 na polu namiotowym (RELAX) przy ulicy Słowackiego interweniowali ratownicy medyczni. Zabezpieczyli i przewieźli do szpitala kobietę, która na skutek upadku rozcięła wargę.

- Zgłoszenie dotyczyło ok. 60-letniej kobiety, która przewróciła się i rozcięła wargę. Została zabezpieczona przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowana do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Sobota [01.08.2020, 09:25:26] • [IP: 149.202.98.***]

Jak brakuje ludzi do karetek to ja mogę jeździć tylko nigdzie ogłoszeń nie widać, że potrzebują to skąd ludzie mają wiedzieć??

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:25:47] • [IP: 176.221.122.**]

Te bawiące się dzieci to rodziców nie maja ??

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:23:45] • [IP: 176.221.123.**]

Pewnie miał kolczyk w intymnym miejscu :)

Hassano • Sobota [01.08.2020, 08:06:07] • [IP: 77.75.244.*]

Wypadła z namiotu.

Gość • Sobota [01.08.2020, 08:05:32] • [IP: 37.47.136.***]

chyba sromową, że pogotowie przyjechało. Dac rachunek za weywanie karetki. o. Gdy coś poważnego się stanie to bak karetek

Gość • Piątek [31.07.2020, 22:24:35] • [IP: 37.47.158.***]

Jeszcze nie dokończyli pumptracka na Warszowie a już wieczorem zdarzył się jakiś wypadek. Były dwie straże pożarne, karetka i policja. Całe dnie małe dzieci tam się bawią i nikt tym się nie interesuje

Pazdzioch • Piątek [31.07.2020, 21:09:02] • [IP: 83.20.228.***]

Jaką?

Gość • Piątek [31.07.2020, 21:02:27] • [IP: 176.221.122.***]

ahh ci niemcy tak bardzo rozcięta warga, że trzeba po pogotowie dzwonić...

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:47:58] • [IP: 178.235.147.**]

To już sama nie mogła podejść do chirurga? Karetka do wargi? Żart!

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:46:32] • [IP: 185.28.178.*]

Może zaczniemy wzywać karetki na wszelki wypadek bo może coś się stać. Albo jeszcze lepiej przy każdym osiedlu postawmy karetkę bo jakaś Pani może się wywrócić albo Pan nadużywa alkoholu. Ale zaraz chyba nawet nie ma tyle karetek w tym mieście... Niedaleko (międzyzdroje) już od miesiąca stoi karetka tylko ludzi brak tak samo w Szczecinie. Jak będziemy wzywać do rozciętej wargi to i u nas przestaną jedzić...

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:32:44] • [IP: 31.11.131.***]

Tylko bez głupich, seksistowskich domysłów. Tylko ostrzegam dowcipnych komentatorów.

Gość • Piątek [31.07.2020, 20:26:51] • [IP: 178.238.251.***]

Rozcięta warga i od razu pogotowie wzywać. Pewnie Niemka, do nas by nie przyjechało.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Nadal obowiązuje zakaz wjazdu turystów jednodniowych z innych niemieckich landów związkowych oraz z innych krajów w ogóle. Zakaz ten będzie obowiązywał na pewno do końca sierpnia ■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■