POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.06.2021, 22:01:56] • Świnoujście

AP Baltica Świnoujście Mistrzem Województwa wiosennej edycji Deichmanna w kategorii U-8

AP Baltica Świnoujście Mistrzem Województwa  wiosennej edycji Deichmanna w kategorii U-8

W minioną sobotę i niedzielę odbyły się finały turnieju Deichmann Minimistrzostwa.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż w sobotę 12.06.2021 nasi zawodnicy z rocznika 2013, grający we włoskich barwach, zdobyli bezapelacyjnie pierwsze miejsce strzelając w całym turnieju 157 bramek! Tym samym będą reprezentować nasze województwo na ogólnopolskich mistrzostwach Deichmanna, które odbędą się za dwa tygodnie w Wałbrzychu.

W niedzielę ich o rok starsi koledzy z rocznika 2012 w barwach Portugalii awansowali do rundy finałowej, gdzie ostatecznie po pięknym i zaciętym meczu z Polską zajęli 2 miejsce. Na wyróżnienie zasłużyli za największą ilość zdobytych bramek oraz swoją postawę, wręczając drużynie zwycięskiej medale. To się nazywa fair-play i szacunek do przeciwnika.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników AP Baltica za godne reprezentowanie Miasta Świnoujście.