POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.09.2021, 20:13:22] • Świnoujście

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na najnowszą część przygód agenta 007!

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów  na najnowszą część przygód agenta 007!

fot. Organizator

Rozpoczęła przedsprzedaż biletów na film „Nie czas umierać”. Już dziś kup bilet i zobacz wyczekiwaną, 25. odsłonę przygód agenta Jej Królewskiej Mości w reżyserii Cary Joji Fukunaga. Film „Nie czas umierać” wejdzie na ekrany 1 października br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D oraz przez stronę www.cinema3d.pl.

Produkcja „Nie czas umierać" to 25. odsłona przygód agenta Jej Królewskiej Mości i jednocześnie pożegnanie Daniela Craiga z postacią, w którą wcielał się nieprzerwanie od 2006 roku. Najnowszy film o agencie 007 wyreżyserował specjalista od mrożących krew w żyłach dreszczowców – Cary Joji Fukunaga.

Widzowie zobaczą na wielkim ekranie u boku głównego bohatera same gwiazdy: Léa Seydoux (obecna dziewczyna Bonda), Christoph Waltz (arcywróg Blofeld), Ralph Fiennes (M) i Ben Whishaw (Q). Do serii wraca także Jeffrey Wright wcielający się w Feliksa, przyjaciela z CIA. Ponadto pojawi się kilka nowych twarzy, w tym Ramiego Maleka w roli nikczemnego Safiana i Anę de Armas.

Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów od 1 do 7 października br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl Seanse filmu „Nie czas umierać” są wyłączone z rezerwacji.

Natalia Kaleta-Nguyen | PR Manager | Dział Marketingu i Sprzedaży


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Wtorek [14.09.2021, 19:23:57] • [IP: 188.146.164.***]

14:46 - są takie, studyjne.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 18:51:57] • [IP: 176.221.124.**]

Gość • Wtorek [14.09.2021, 12:17:19] • [IP: 188.146.160.***]Jejku..Ale ty chory katol świat według was.Świat na szczęście składa się także z np.ateistów mających w du...wasze przesądy.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 14:46:36] • [IP: 176.221.125.***]

Kiedyś uwielbiałem kino, przestałem chodzić na seanse, odkąd stało się to miejscem żarcia popcornu. Warto pomyśleć nad kinami z zakazem jedzenia i picia z kubków prze słomkę.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 12:29:50] • [IP: 79.186.202.***]

Cinema 3D to już tylko w nazwie ma bo seanse tylko w 2D

Gość • Wtorek [14.09.2021, 12:17:19] • [IP: 188.146.160.***]

20:23. ..229.** Harry Potter, zanegowanie świata baśni, bo czarna magia ma czynić dobro, a też jest to przykład jak ludzie, czytelnicy i kinomani lekceważą okultyzm, niebezpieczą dziedzinę życia. Rowling dzieciom poddała nazwiska prawdziwych okultystów, ludzi pomylonych jak Bławatska. Późniejszy papież, kard.Ratzinger stwierdził, że" H.Potter" gasi w duszach dzieci chrześcijaństwo zanim ono wzeszło. Że to fikcja, zabawa? Dlaczego więc operuje się w powieści prawdziwymi elementami okultystycznymi, podaje się nazwiska ponurych realnych postaci funkcjonujących tam jako postacie pozytywne?

Gość • Wtorek [14.09.2021, 08:23:13] • [IP: 86.15.80.*]

Przygody to mial Bolek i Lolek albo Reksio. Bond ma licencje na zabijanie a po martini z voodzia zawsze daje zly przyklad rozbijajac sie Astonem Martinem

Gość • Wtorek [14.09.2021, 08:09:17] • [IP: 188.146.160.***]

00:23 Trafny styl Michalskiej, jej urzędowego optymizmu - ten post to taki WITACZ Barbary von Beton.

Barbara • Wtorek [14.09.2021, 00:23:11] • [IP: 37.47.161.*]

Coś wspaniałego. Kocham to miasto cudowne najukochańsze. Wszystko tu jest taki wspaniałe i najpiękniejsze na świecie. Nie mogę się nadziwić. No coś niesamowitego. Będę oglądała nową część 007 w pierwszym rzędzie. Do zobaczenia wspaniali świnoujścianie.

Gość • Wtorek [14.09.2021, 00:18:33] • [IP: 176.221.113.**]

A kto chodzi do kina w czasie pandemii ? W dodatku za tak duże pieniądze i na takie gnioty.

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 21:43:29] • [IP: 176.221.124.**]

Agent Bolek-nie chcem ale muszem

Schoolwysyn • Poniedziałek [13.09.2021, 21:15:32] • [IP: 5.173.26.***]

Fajnie. Pójdę. Ciekawe, kto będzie wykonywał piosenkę.

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 21:04:35] • [IP: 188.146.160.***]

20:46:03] • [IP: 77.252.46.***] Podzielam tę gorzką uwagę, ale może kupię sobie końskie okulary na Bonda, by przesłoniły rozwarte paszcze, może przełamię się.

Paździoch • Poniedziałek [13.09.2021, 20:59:03] • [IP: 83.20.229.***]

Trzeba iść do kina nazrec się popcornu i posiorbac cole

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 20:46:03] • [IP: 77.252.46.***]

Nie lubie chodzic do kin odkad stały sie one miejscem wielkiego żarcia popcornu i siorbania cocacoli. Nazryjcie sie w domach, a do kin przychodzcie obejrzec film.

Gość • Poniedziałek [13.09.2021, 20:23:27] • [IP: 62.69.229.**]

A kiedy będzie następny John Wick i następny Matrix? Ostatnie części tych filmów były zdecydowanie lepsze od poprzednich, nie były takie ulizane. Podobnie było Z Harrym Potterem. Mam nadzieję, że nowy 007 też będzie bardziej mroczny, twardszy.

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■