iswinoujscie.pl • Wtorek [14.05.2024, 17:26:44] • Świnoujście

„Roztańczone Wyspy” – Turniej Tańca Nowoczesnego Już 19 Maja w Świnoujściu!

„Roztańczone Wyspy” – Turniej Tańca Nowoczesnego Już 19 Maja w Świnoujściu!

fot. Organizator

Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. To wydarzenie, wspierane przez lokalnych przedsiębiorców i instytucje, obiecuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników i widzów. Bilety w symbolicznej cenie 20 zł są już dostępne, a dzieci do lat 12 mają wstęp wolny. Dołączcie do nas i zanurzcie się w magii tańca!

Zapowiedź z zeszłego roku o kolejnej edycji Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy” stała się faktem. Już 19 maja na parkiecie hali sportowej SP nr 1 przy ul. Witosa ponad 200 tancerzy podejmie rywalizację w różnych kategoriach wiekowych oraz w prezentacjach indywidualnych i grupowych. W tym roku do udziału zarejestrowało się sześć szkół tanecznych ze Szczecina, Kołobrzegu, Dobrej, Rzeszowa i Świnoujścia.

Podobnie jak w ubiegłym roku, organizację turnieju wsparło kilka instytucji i przedsiębiorców. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować świnoujskim przedstawicielom firm: PSS „Społem”, „Sonata”, Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin”, Rybak Indywidualny Andrzej Patryjas. Szczególne podziękowania kierujemy do portalu iswinoujscie.pl za zamieszczenie niniejszego artykułu, dzięki czemu możemy liczyć na kolejnych darczyńców. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które zapewne dostarczy wielu emocji. Cena biletu to symboliczne 20 zł od osoby (dzieci do lat 12 – wstęp wolny).

Zapraszamy i tanecznie pozdrawiamy,
Stowarzyszenie Studio Tańca „Etiuda” Świnoujście

Źródło: http://mm.swinoujscie.pl/artykuly/82073/