POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.01.2018, 11:51:20] • Świnoujście

Można już kupić bilety na film "Nowe oblicze Greya"

Można już kupić bilety na film  "Nowe oblicze Greya"

fot. Organizator

Widzowie CINEMA3D mogą już kupić bilety na film "Nowe oblicze Greya" – dziś ruszyła przedsprzedaż.. Premiera wyczekiwanego przez ogromną rzesze fanów filmu, odbędzie się 9 lutego.



Jmie Dornan i Dakota Johnson wracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Nowe oblicze Greya”, trzeciej odsłonie superpopularnej serii filmów na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa E.L. James. Dwa poprzednie filmy – z 2015 i 2017 roku – stały się międzynarodowym fenomenem, przyciągając do kin tłumy fanów (filmy zarobiły prawie 950 milionów dolarów). Przed nami ostatni rozdział tej historii.

Z Christianem i Anastasią spotkamy się już w te Walentynki. Za reżyserię filmu odpowiada James Foley („House of Cards”). Oprócz Dornana i Johnson, na ekranie zobaczymy m.in. Erica Johnsona, Eloise Mumford, Ritę Orę, Luke’a Grimesa, Maxa Martiniego oraz Marcia Gay Harden.

Opis filmu

Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury... Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Czas poznać klimatyczny ostatni rozdział tej historii. Historii, która rozpaliła widzów na całym świecie. Przedstawiamy zapowiedź oraz plakat zwiastujący film.

„Nowe oblicze Greya” - oficjalny zwiastun i plakat filmu:
www.youtube.com/watch?v=TdCaG6cgbvM

"Nowe oblicze Greya"

DRAMAT | Od lat: +15 lat
Czas trwania: 105 min.
Data premiery: 9 lutego 2018
Scenariusz: Niall Leonard
Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Rita Ora
Produkcja: USA
Serwis zakupu biletów:
http://cinema3d.pl/film/nowe-oblicze-greya
Oficjalna strona dystrybutora:
http://tylkohity.pl/filmy/nowe-oblicze-greya-103


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Niedziela [14.01.2018, 19:35:19] • [IP: 188.146.98.**]

I nie wydaje mi się żeby naszym chłopakom brakowało luzu

Gość • Niedziela [14.01.2018, 11:50:58] • [IP: 37.47.154.**]

10:06 na fakcie, że parę sztuk teatralnych zostało już zdjętych. Pozdr.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 10:06:03] • [IP: 164.127.32.***]

02:04 - na jakim fakcie opierasz to przewidywanie? Czy może na..." Faktach"? Ale" Fakty" to political fiction dla mas. -No ale niezależnie od tego - jakie filmy od dwóch lat były wycofane, zabronione?

Gość • Niedziela [14.01.2018, 10:01:26] • [IP: 184.168.27.***]

Film dla pustych mas, pedziów i niedopieszczonych dewotek marzycielek.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 09:09:28] • [IP: 62.69.203.**]

Pójdą nieszczęśliwe mężatki i stare panny :D

Gość • Niedziela [14.01.2018, 08:04:23] • [IP: 80.245.186.***]

oglądałam pierwszą część szmira jakich mało.i druga pewnie nie lepsza.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 08:01:11] • [IP: 93.94.186.***]

jak ktos nie chce niech nie idzie po co te głupie komentarze

Gość • Niedziela [14.01.2018, 04:02:51] • [IP: 78.88.29.***]

znowu po seansach będą zbierać ogórki...

Gość • Niedziela [14.01.2018, 02:04:30] • [IP: 37.47.154.**]

21:40 wkrótce będzie zabroniony :), wszystko w swoim czasie.

Gość • Niedziela [14.01.2018, 01:35:45] • [IP: 80.245.182.**]

każda kobieta chciałaby takiego faceta jak grey, zadbany, czysty, pachnący, seksowny, z gestem. tylko nie każda kobieta się do tego przyznaje, że marzy o takim facecie czy kochanku. nie chodzi mi o pejcze itd. ale o grę słów między nimi, spojrzeń, miłości itd. u nas takich milionerów brak ale faceci ze swoją zwykłą pensją też by mogli zaimponować kobietom tylko im się nie chce bo nie mają w ogóle fantazji, sa leniwi i wygodni. ale marzy im się seksi i super kobieta ale nie umieliby się nią zająć. jak słyszę wypowiedzi facetów, że grey jest nudny itd to tak mogą mówić tylko frustraci, którzy nigdy nie dogodzą kobiecie w żadnym aspekcie życia, bo gdzie gray był nudny?! tego nie widziałam w żadnej minucie filmu. moim zdaniem faceci powinni iść na ten film i choć trochę wziąć przykład z greya, naprawdę łatwo nas kobiety oczarować i nie trzeba mieć milionów, ale facetom się nie chce bo mają zero fantazji. a sam grey jest boski, ten aktor jest boski, jego twarz, ciało, ach, ciacho na maxa

pazdzioch • Sobota [13.01.2018, 21:47:01] • [IP: 83.20.255.***]

na ten film chodza kobiety niespelnione seksualnie

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:46:33] • [IP: 176.221.113.**]

Film o prostytutkach, łajdakach i puszczaniu się?

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:40:40] • [IP: 164.127.32.***]

20:16 - A które filmy były zabronione - prosze o przykłady? Gdyby tak porównac USA z Europą, to wyszłoby, że w USA jest mnóstwo zakazów - tam np.w TV otwartych nie można pokazac nagiego kobiecego biustu - swoją droga pewnego razu uświadomiłem sobie, że faktycznie, w morzu amerykańskich filmów trudno zobaczyć ten nagi biust, choc bywaja sceny tzw. śmiałe. To w polskich filmach z l.80, 70 dość często się widzi te nagie piersi, jakby braki wskutek szalejącej wtedy cenzury reżyserzy chcieli wyrównać nagością, żeby udowodnic, iż sa wolni.

Gość • Sobota [13.01.2018, 21:02:24] • [IP: 164.127.32.***]

19:11.."Ola"-- - masochizm? szukanie wirtualnego złudzenia wobec przekonania o braku własnej atrakcyjności w realu?

Gość • Sobota [13.01.2018, 20:16:45] • [IP: 37.47.154.**]

A cóż to jeszcze nie zabroniony? Co za niedopatrzenie!

Ola • Sobota [13.01.2018, 19:11:56] • [IP: 31.0.86.***]

Mmm.. co za przystojniak z tego Greja jak go widzę robi mi się goraco chciała bym żeby dał mi klapsa

Gość • Sobota [13.01.2018, 19:03:10] • [IP: 37.7.60.***]

Wielkie kino ! Nie no żartowałem:)

|Miras • Sobota [13.01.2018, 18:35:54] • [IP: 87.205.226.***]

Film warty obejrzenia gorąco polecam

Ola • Sobota [13.01.2018, 18:03:46] • [IP: 87.205.226.***]

na to cudo zamawiam bilety

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:41:50] • [IP: 94.254.146.***]

Hahahah fabuła godna Korony Królów :)

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:16:23] • [IP: 80.245.178.**]

Głupi, dekadencki film, ja wam to mówię, wójt.

Gość • Sobota [13.01.2018, 16:09:55] • [IP: 62.69.251.***]

nie zawsze reklama dżwignią handlu

Gość • Sobota [13.01.2018, 15:04:54] • [IP: 37.47.140.***]

na ten film chodza same samotne feninistki, kociary i weganki szukajace ksiecia z bajki :D

Gość • Sobota [13.01.2018, 14:54:29] • [IP: 164.127.32.***]

14:09 - Krótko rozwinę temat: gdy czytam portale filmowe, regularnie pojawiają się spory, czy dana aktorka jest ładna. Obserwuję zadziwiająco proste, zawężone widzenie tej kwestii. Juz na etapie osoby o oryginalnej urodzie, większośc przegrywa - np.aktorkę (niezłą) Agatę Buzek dość często uznaje sie za... brzydką. Ciekawe, bo ona była zawodową modelką, a osoby znające malarstwo i fotografię jej uroda na pewno zaintryguje. Ostatnio widziałem film Zanussiego (laureata wielu festiwali, jednego z najlepszych polskich reżyserów, znanego na świecie), " Dotknięcie ręki" - grała tam Sofie Gråbøl, Dunka, świetna aktorka (wiele nagród)- i znowu to samo: wpisy, że nie za bardzo ładna. A jej twarz, piękna, miała w sobie coś nietypowego, zdolnego wyrazić coś, co niedostepne by było nawet Miss World - co umykało kanonom piękna z szmacianych portali typu Onet, więc ludzie się gubili. O to mi chodziło. O piękno, które wyrazi tkliwość i intymność miłości, a nie kopulację.

Mundek • Sobota [13.01.2018, 14:09:31] • [IP: 185.210.39.**]

Oczywiście w takim filmie facet zawsze musi być w typie Adonisa a kobitka Afrodyty. Niech zrobią realistyczny film. Facet po 40, 110kg z brzuchem, kobitka standardowa ~40 lat. A co oni nie mają prawa ? Tylko młodość i doskonałość jest w cenie? 3x NIE! :)

Oglądasz 1-25 z 29
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■