POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [01.02.2018, 07:13:30] • 安inouj軼ie

安inoujscy siatkarze ,,Maratonu-Espadonu" gospodarzami Turnieju Fina這wego Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego

安inoujscy siatkarze ,,Maratonu-Espadonu" gospodarzami Turnieju Fina這wego Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego

fot. Organizator

W dniach 3-4 lutego 2018r. Juniorzy ,,Maratonu-Espadonu" 安inouj軼ie b璠 gospodarzami najwa積iejszej siatkarskiej imprezy m這dzie穎wej w sezonie 2017/2018r. Na Hali sportowej S.P.1 przy ulicy Witosa 12 b璠ziemy go軼i ekipy z Pyrzyc, Ko這brzegu i Dar這wa. Gra b璠ziemy systemem ka盥y z ka盥ym. Tak瞠 kibice siatk闚ki po d逝giej przerwie b璠 mogli emocjonowa si a sze軼ioma meczami przez ca陰 sobot i niedziel.

Trenerzy Dobek Krzysztof i Kulikowski Artur nie ukrywaj, 瞠 ich ekipa jest faworytem Turnieju Fina這wego ale te uwa瘸j, 瞠 jest to sport i tylko wysoka dyspozycja ich zawodnik闚 da trzy zwyci瘰twa daj帷e 1 miejsce. Dodatkowo w niedzielne przedpo逝dnie na drugiej Hali sportowej S.P.1 b璠zie si odbywa r闚nolegle Turniej M這dzik闚 (od godziny 11:00), a m這dzi siatkarze ,,Maratonu-Espadonu" 安inouj軼ie b璠 go軼i ekipy z Koszalina i Ko這brzegu. Poni瞠j rozpiska meczy Junior闚:

安inoujscy siatkarze ,,Maratonu-Espadonu" gospodarzami Turnieju Fina這wego Wojew鏚ztwa Zachodniopomorskiego

fot. Organizator


Zaktualizowano: Pi徠ek [02.02.2018, 09:34:56]

komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-10 z 10

Go嗆 • 字oda [14.02.2018, 13:23:44] • [IP: 176.221.123.***]

Jedziemy na 鑿ier熠ina do Wroc豉wia. Trzeba podtrzyma dobr pass i wygra kolejne trzy mecze z Gorlicami, Bia造mstokiem i Wroc豉wiem. Tylko komplet zwyci瘰tw da Nam awans z 1 miejsca i wa積e w losowaniu do P馧fina逝 rozstawienie. A wi璚 Trenerzy i ch這paki powodzenia!!

Go嗆 • Niedziela [04.02.2018, 21:19:49] • [IP: 176.221.123.***]

Gratulacje dla ch這pak闚 i Trener闚. Byli軼ie bezkonkurencyjni. Wszystkie mecze do przodu po 3:0! Nawet Wiceprezydent si pojawi. I jak si podoba這? Troch graj ch這paki. W tym roku b璠zie Fina Mistrzostw Polski. Powodzenia.

babcia Ela • Niedziela [04.02.2018, 20:25:04] • [IP: 37.249.70.***]

Gratulacje wygranych meczy, dopiero dzisiaj dowiedzia豉m si, 瞠 rozgrywali軼ie turniej.Pozdrowienia dla ca貫j dru篡ny od babci Eli

Go嗆 • Sobota [03.02.2018, 13:40:02] • [IP: 5.60.162.**]

I ju mamy pierwsze g豉dkie zwyci瘰two 3:0 z Ko這brzegiem w 54 minuty. Mi這 ogl康a ch這pak闚 w grze. Powodzenia. A Wy Urz璠asy mo瞠 by軼ie przyszli zobaczy jak gra, , Maraton" w siatk闚k. To ze wstydu by軼ie si spalili co zaprzepaszczacie. Tak Panie Prezydencie. Nie tylko betonowe hotele si licz w tym Mie軼ie!!

Go嗆 • Pi徠ek [02.02.2018, 09:38:21] • [IP: 92.42.112.***]

Ale jak karate pozby這 si konkurencji w postaci siatk闚ki to mo瞠 ponarzeka 瞠 to nie siatkarze z 安inouj軼ia. Panie vice sam Pan ich wyrzuci z miasta, ale dzieciaki to te same. Zamiast narzeka t raczej bym im podzi瘯owa 瞠 pomimo.ich tu nie chciano to medale zdob璠 dla tego miasta." Ja w klubie disco mog robi wszystko"..Dzi瘯uj za uwag

Go嗆 • Czwartek [01.02.2018, 16:14:44] • [IP: 78.88.30.**]

A ja sie nie zgodze z przedmowcami.Chlopcy tutaj ciezko trenowali i przyniesli wiele sukcesow dla tego miasta.Nie zabierajmy im szansy na final mistrzostw Polski.Warto przyjsc na mecze by ogladac wysoki poziom juniorskiej siatkowki.

Go嗆 • Czwartek [01.02.2018, 15:44:13] • [IP: 31.0.82.***]

Zaplecze Espadonu? Przecie tam graj zawodowcy za gruby szmal. A pi趾arze gdzie maj zaplecze? We Flocie w V lidze? Na to te idzie du瘸 kasa i to conajmniej 200 tysi璚y z kasy miasta. Espadon pomaga daj帷 np. na transport, na dalekie wyjazdy na Turnieje. Poza tym nie 200tys., a trzy razy mniej ma Maraton! Zreszt czyja to wina, 瞠 wi瘯szo嗆 ch這pak闚 musia豉 si przenie嗆 do Szczecina? Przecie to U.M.nie chcia SMS-u. Dalej gra w Maratonie wielu wychowank闚 i nie wszyscy s w Szczecinie. Mamy trzy kategorie:m這dzik闚, kadet闚 i junior闚. Powodzenia. Wierny fan siatk闚ki.

Go嗆 • Czwartek [01.02.2018, 15:03:53] • [IP: 95.160.229.***]

Nie ma w naszym mie軼ie jedyni sportowcy co wygrywaj to siatkarze!!

Go嗆 • Czwartek [01.02.2018, 12:49:20] • [IP: 185.210.39.**]

Prawdziwy, s逝szny komentarz!

Go嗆 • Czwartek [01.02.2018, 08:45:50] • [IP: 192.168.100.***]

Maraton czy Espadon oto jest pytanie. Ch這pcy mieszkaj ucz si i graj w Policach stanowi zaplecze klubu Espadon. Nazwa Maraton potrzebna jest wy陰cznie po to aby wyszarpa z bud瞠tu miasta 安inouj軼ie 200000 z. Pytam si czy nie mamy innych sportowc闚 kt鏎zy potrzebuj wsparcia.

Ogl康asz 1-10 z 10
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu ma przyjemno嗆 zaprosi w dniu 16 listopada (pi徠ek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Micha豉 Juszczakiewicza”, aktora, re篡sera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka 安inouj軼ia. Spotkanie, na kt鏎e z這膨 si artystyczne upominki od przyjaci馧 i wielbicieli Micha豉, poprowadzi red. Mariola 草速owska. Nie zabraknie r闚nie s這dkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki G堯wnej, ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■
■ Harcerski Sztab zaprasza wszystkich ch皻nych do rejestracji wolontariuszy WO同, kt鏎a odb璠zie si w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Pi連udskiego 15, w terminach: do 16.11.2018 r. w godz. 17.00-18.45 oraz 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00H www.http://wosp.swinoujscie.pl/ ■ Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i Fatalna pogoda nie zniech璚i豉 安inouj軼ia do 鈍i皻owania 100 rocznicy Niepodleg這軼i ■ Ruszy造 przygotowania do 27. Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w 安inouj軼iu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich ch皻nych do rejestracji wolontariuszy WO同, kt鏎a odb璠zie si w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Pi連udskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (鈔oda-pi徠ek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■