POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.07.2018, 10:52:04] • Świnoujście

W Ognicy zaginął york Daisy

W Ognicy zaginął york Daisy

fot. Czytelnik

Na Ognicy zaginął piesek o imieniu Daisy. To mały york o szarej sierści.

Piesek zaginął dzisiaj rano (14.07). Rodzina prosi o pomoc, jeśli ktokolwiek widział tego pieska, jest proszony o kontakt z numerem telefonu 722020588.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Niedziela [15.07.2018, 14:56:58] • [IP: 164.127.64.**]

13:39 - Swoja drogą to prawda; bez wnerwiania włascicieli, skoro pies sie odnalazł, moge potwierdzić, że lisy działają też za dnia. Kiedys na skraju Ognicy, już przy szosie wprost prowadzącej od promów, mijałem lisa, który stał właśnie tuz, na skraju drogi - jadąc na rowerze, mijałem go o metr, nie cofnął sie na mój widok.Takiego małego może skubnąć.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 12:10:30] • [IP: 62.69.203.***]

Breloczek z numerem telefonu własciciela do obroży przypiąć, bo co po numerze telefonu po fakcie zaginiecia i figurujacym w internecie ?

Właścicielka • Niedziela [15.07.2018, 07:58:58] • [IP: 151.248.62.***]

Piesek się odnalazł. Dziękuję ślicznie wszystkim za pomoc.

Gość • Niedziela [15.07.2018, 01:01:26] • [IP: 176.221.123.***]

Oby się pupil odnalazł.

Gość • Sobota [14.07.2018, 22:05:07] • [IP: 176.221.123.***]

mam nadzieję że zwierzak się odnajdzie, ale duże prawdopodobieństwo że lis albo jastrząb czy myszołów upolował psa. Na naszego shitz zu na własne oczy widziałem jak się 2 jastrzębie czaiły, jakby nie był na smyczy i się oddalił ode mnie to na pewno by go upolowały

Gość • Sobota [14.07.2018, 21:14:05] • [IP: 83.20.255.***]

Jak nie umie opiekować się kundlem to nie kupi sobie maskotkie

Gość • Sobota [14.07.2018, 19:18:02] • [IP: 62.69.251.***]

To prawdziwa bestia, zapewne wykopała tunel pod płotem albo zerwała smycz grubości liny okrętowej, ja prld, co ludzie mają we łbach, że nawet takiego mikroskopijnego kundla upilnować nie potrafią

Gość • Sobota [14.07.2018, 18:41:55] • [IP: 105.187.105.***]

Ja go przed obiadem rozjechałem dostawczakiem, sory.

Gość • Sobota [14.07.2018, 16:54:39] • [IP: 178.238.251.**]

Znam Panią właścicielkę, super kobitka i bardzo kocha swoje pieski, na pewno się martwi : (Oby się znalazła...

Gość • Sobota [14.07.2018, 14:45:59] • [IP: 188.105.227.***]

Slodziak!! Trzymam kciuki zeby sie odnalazl!! a DEBILOWATE komentarze zachowajcie dla siebie D...le!!

Gość • Sobota [14.07.2018, 14:32:13] • [IP: 105.187.105.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [14.07.2018, 13:56:39] • [IP: 62.69.253.***]

Zapewne wypowiadają się ci co nie mają zwierząt!. Beznadziejne komentarze :(

Gość • Sobota [14.07.2018, 13:39:33] • [IP: 62.69.229.***]

jednak lisy też polują w ciągu dnia

Gość • Sobota [14.07.2018, 12:28:26] • [IP: 37.47.133.***]

Ludzie darujcie sobie debilne komentarze...żałośni jesteście w swoich wypowiedziach. ..

Gość • Sobota [14.07.2018, 11:57:27] • [IP: 202.153.84.***]

Szczury żyją w stadzie, więc poszedł ze swoimi

Gość • Sobota [14.07.2018, 11:46:57] • [IP: 176.221.122.***]

Widziałem jak jastrzab, myszołow go porwał.

Gość • Sobota [14.07.2018, 11:32:47] • [IP: 77.16.78.***]

Nawet psy tam nie chca mieszkac