POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2019, 13:12:33] • Świnoujście

Pobity mężczyzna leżał na chodniku do czasu przyjazdu karetki

Pobity mężczyzna leżał na chodniku do czasu przyjazdu karetki

fot. iswinoujscie.pl

W sobotni wieczór na ulicy został pobity mężczyzna. Miał zakrwawioną twarz, leżał na ulicy czekając na ratowników medycznych.

Po godzinie 21.00 na ulicy Konstytucji 3 Maja został zaatakowany mężczyzna. Nieznani sprawcy na chodniku przed lokalem Propaganda pobili człowieka. Poszkodowany leżał na chodniku, trzymając się za zakrwawioną twarz. Na miejsce przyjechała na sygnale policja, byli też pracownicy ochrony firmy Sekret oraz karetka pogotowia. Ratownicy zaprowadzili pobitego mężczyznę do ambulansu.

Pobity mężczyzna leżał na chodniku do czasu przyjazdu karetki

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci zaczęli penetrować teren w poszukiwaniu sprawców. Czekamy na więcej informacji od rzecznika policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

nawigator • Sobota [16.02.2019, 13:29:48] • [IP: 178.238.247.**]

wychodzi na to ze najlepiej byc w domu po 1800 tej, a Swinoujscie robi sie jak Tombstone tylko potrzeba Wyatt Earpa !!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:58:17] • [IP: 37.47.177.**]

Ukraińcy rekreacyjnie dali sobie po mordzie i nikt nie skomli.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 23:20:07] • [IP: 78.10.206.*]

Losu użytkowników lokalu Propaganda niespecjalnie mnie poruszają.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:52:27] • [IP: 176.221.122.**]

no ładnie szaleją, na co czeka policja?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:47:17] • [IP: 176.221.123.***]

ZOMO Joja zajmuję się nie tym co trzeba to hołota na ulicach czuje się coraz bardziej bezkarna.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:08:28] • [IP: 81.173.167.**]

Do 188...wal sie od afrykanczykow, bo takiej patologji i debili jak w tym kartofellandzie nie spotkasz nigdzie w Swiecie. Zyd, zyda, zydem pogania a do tego Amerykanskie zydostwo w tym pomaga.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 19:42:04] • [IP: 31.0.80.***]

Pewnie jacyś Basiory

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:41:35] • [IP: 176.221.122.***]

Dobra zmiana.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:12:59] • [IP: 193.200.150.***]

A dzisiaj rano koło piątej A-eM, to szkoda, że jeszcze głośniej nie hałasowali.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:34:25] • [IP: 176.221.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:31:04] • [IP: 176.221.123.***]

Ta propaganda to zamknięta powinna być. tam cały czas się coś dzieje się a później policja na bombach stoi. same bractwo w tym mieście. TEŻ MI LOKAL HA HA

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:30:47] • [IP: 176.221.123.**]

A coś wiadomo co sie działo dzis o 5rano na matejki 46, 2 straże pożarne karetka policja ?? Akcja trwała jakies 2h

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:19:28] • [IP: 5.173.152.**]

WIDZIAŁEM JAK NIEDZIAŁKOWSKIEGO wstrone parku Chopina biegła grupa Ukraińców bądź Białorusinów !! Prawdopodobnie wynajmują tam mieszkanie !! Najpierw kogos gonili w stronę konstytucji a później uciekali Niedzialkowskiego. DO POLICJI wszedzie monitoring z Hotelu Słowianin widac ich wszystkich

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:09:29] • [IP: 178.238.247.***]

To właśnie Polska katolicka.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:52:41] • [IP: 176.221.123.***]

TYM PRYMITYWA PORZĄDNE PAŁOWANIE I ODECHCE IM SIĘ ZACZEPIANIA LUDZI!!

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:47:46] • [IP: 176.221.123.***]

Strach z domu wychodzić!!

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:38:11] • [IP: 178.235.147.**]

Napastnikami byli obywatele Ukrainy, w kilkunastu się zbierali na ten atak, wszystko widziałem ;)

Edzia • Niedziela [10.02.2019, 15:27:40] • [IP: 178.238.246.***]

Złapać tych gnoi. .jak zlapiecie to napiszcie. ..liczę na was Policja !

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:12:13] • [IP: 89.79.110.***]

Damianek H?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:01:02] • [IP: 80.245.188.**]

ta ulica zrobila sie niebezpieczna przez ten lokal na gorze napija sie tam i rozróby robia

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:56:01] • [IP: 37.248.253.***]

No i z tego jak i tak trunki wyskokowe trzeba w siebie wlewać bo zima kur.. jest...

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:49:49] • [IP: 31.11.130.**]

Będzie tunel będzie jeszcze gorzej

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:43:57] • [IP: 80.245.188.**]

do Gość • Niedziela [10.02.2019, 13:20:29] • [IP: 92.42.118.**] ty to pewnie bys chcial afrykanskie wychowanie, jakby sie do ciebie zaczeli dobierac to bys byl gamoniu wniebnowziety

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:35:02] • [IP: 94.254.232.***]

na chelmonskiego zlotowka potrafila kobiete na chodniku.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:06:49] • [IP: 31.11.128.**]

Wiosna za niedługo i miasto zakwitnie donicami. Tymczasem kwitnie bandytyzm. Nie ma tu jeszcze chyba imigracyjnych nożowników? Sami swoi. Zrobi się jeszcze jedną konsultację społeczną na temat bezpieczeństwa i porządku mieście. Tym sposobem dupochromy zostaną skompletowane i bezpieczeństwo zostanie uzyskane. Przynajmniej przez biurwy.

Oglądasz 1-25 z 34
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■