POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2019, 16:48:41] • Świnoujście

Na Platanie została potrącona kobieta

Na Platanie została potrącona kobieta

fot. iswinoujscie.pl

Dziś po północy na chodniku przy z jednym z garaży na osiedlu Platan doszło do potrącenia kobiety.

Noc z soboty na niedzielę okazała się pechowa zarówno dla kierującego oplem, jak i znajdującej się w pobliżu kobiety. Kierowca wjeżdżał do garażu podziemnego z ulicy J. Chełmońskiego. Wtedy doszło do potrącenia kobiety przebywającej na chodniku. Poszkodowana prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu.

Na miejsce przyjechali policjanci, następnie ratownicy medyczni.

- Poszkodowana w wieku 45-lat z otwartym złamaniem podudzia została przewieziona do szpitala w Świnoujściu - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [11.02.2019, 09:59:51]

komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:12:49] • [IP: 178.238.253.**]

150...Swiete słowa, a ceny z kosmosu!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:09:19] • [IP: 178.238.253.**]

187...jak ktoś lubi betonowo-pustakowe klocki to może, o gustach się nie dyskutuje!

ros • Poniedziałek [11.02.2019, 09:02:09] • [IP: 95.129.225.**]

O rany, teraz to zazdrość sięgnęła zenitu !! No i te sensacje to poprostu jest niewiarygodne !! Patologia na Platanie, mało tego kobietę potrącił samochód ! Ameryka panie Ameryka. ha ha ha

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 02:14:33] • [IP: 50.100.184.**]

Jesli zal ci, ze nie jestes BLONDI to kup sobie peruke.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:49:50] • [IP: 93.94.187.***]

Najładniejsze osiedle jak na razie w Świnoujściu

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:28:37] • [IP: 94.254.232.**]

Ruski stadion wciąż w formie

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:12:22] • [IP: 92.42.116.**]

A to nie jest czasem ta Pani lekkich obyczajów, blond diva zamieszkująca Platan?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:04:49] • [IP: 188.147.97.***]

O jeny, ale sensacja

Gość • Niedziela [10.02.2019, 19:59:47] • [IP: 193.200.150.***]

Heee Heee, widzę, że mieszkańca" Ruskiego Stadionu" prawda za szczypała w pupkę. Cały Ty... A Ty ziomek z 18:01:22 się nie unoś dzieciaku, bo wystarczy się tamtędy przejść i z daleka widać jakie trawniki są tam zasrane, na chodnikach porozmazywane stolce, pełno śmieci, pozostałości po petardach z sylwestra z przed pięciu lat, butle po tanim alkoholu, które wylatują z okien Waszych ±20m² i wieczorem ciemno jak w dupie u Murzyna na Trzynastej Cygańskiej dzielnicy. Aaa, a tatem z otwartego okna rzęzi Disco Polo z radiomagnetofonu Manta.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:59:13] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 94.254.233. Takie jak ty mohery powinni zamykać.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:42:37] • [IP: 94.254.233.**]

Za sam fakt uczestniczenia w ruchu chodnikowo-drogowym pod wpływem alkoholu powinna być aresztowana.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:09:54] • [IP: 185.13.106.***]

No i wlazło * pod koła.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:01:22] • [IP: 77.88.191.**]

O dowiedziałem się że jestem Patolemi że mieszkam w syfie. Lepiej nic nie piszcie w tych komentach. Ciekawe w jakich ty luksusach żyjesz.Każdy najmądrzejszy tu w tym mieście, same cwaniaczki.W głowach macie syf.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:56:31] • [IP: 148.122.33.**]

Do Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:02:28] • [IP: 193.200.150.***] Glupi jestes i tyle!!.A swoje teorie spiskowe idz razem z bodobnymi sobie idiotami uskuteczniaj w gazetce blokowej.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:09:39] • [IP: 88.156.206.**]

znów Platan...co tam sie dzieje?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:02:28] • [IP: 193.200.150.***]

To był, jest i będzie zawsze Ruski Stadion. To nie jest żaden Platan, tylko siedlisko patoli wybudowane nielegalnie. - samowole budowlane z fałszowanym planem zagospodarowania przestrzennego i przyklepanym przez ówczesną zombie radę miasta. A w ogóle, tam jest syf większy, niż za czasów urzędujących tam Ruskich..

Oglądasz 1-16 z 16
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■