POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.11.2019, 11:34:01] • Świnoujście

Mila Niepodległości

Mila Niepodległości

fot. Organizator

Goleniów po raz kolejny gościł lekkoatletów z całego województwa na zamykających sezon biegach ulicznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

MKL Maraton wystawił niemal najmocniejszy skład i nie zawiódł w swoich kategoriach. Najpierw pierwsze miejsce w klasach czwartych zdobyła Nadia Modrzyńska (Antonina Strzelczyk była dziewiąta). W kolejnym biegu Kuba Filipowski zajął 12 miejsce.

Mila Niepodległości

fot. Organizator

W najmocniej obsadzonym biegu wystartowały klasy piąte i szóste. Pierwsze miejsce zdobyła Hania Owczaruk a na miejscu drugim finiszowała Marysia Wrębiakowska. Na podium stanęła też Asia Włodarczak która rywalizację ukończyła na piątym miejscu.

Mila Niepodległości

fot. Organizator

grrip
foto G&M


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [13.11.2019, 08:15:12] • [IP: 185.210.38.**]

Brawo Hania, gratulacje !!

Gość • Wtorek [12.11.2019, 16:15:25] • [IP: 188.146.54.***]

Brawo Maraton

Gość • Wtorek [12.11.2019, 15:31:18] • [IP: 178.238.249.**]

Hania Owczaruk wygrała Mile Niepodległości po raz trzeci z rzędu.Widać że się prawidłowo rozwija, a forma cały czas stabilna.Brawo Hania i pozostałe dziewczyny z Maratonu.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■