POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.10.2022, 18:39:28] • Świnoujście

Piłeś? - nie zrobisz zakupów w Żabce

Piłeś? - nie zrobisz zakupów w Żabce

fot. iswinoujscie.pl

Przekonał się o tym mężczyzna, który będąc w pod wpływem alkoholu, chciał zrobić drobne zakupy w Żabce na promenadzie.

Mężczyzna chciał kupić cytryny. Ekspedientka zauważyła, że klient jest podpity, w związku z czym nie chciała mu sprzedać towaru. Mężczyzna zaczął się awanturować. Wyjął telefon i zaczął nagrywać, przeglądając półki. Personel sklepu wezwał policję...

Piłeś? - nie zrobisz zakupów w Żabce

fot. iswinoujscie.pl

Wydaje się to dziwne, ponieważ klient nie chciał kupić alkoholu, więc skąd takie zachowanie ekspedientki? Prawdopodobnie sprzedającą była Ukrainka, która nie do końca wiedziała jakie jest prawo, które przecież nie zabrania podpitemu mężczyźnie kupienia sobie cytryn...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Czwartek [06.10.2022, 19:29:15] • [IP: 89.151.38.***]

Napitemu ukrowi by sprzedali.Już nie ma miejsca, gdzie by nie było ukrów.

Gość • Czwartek [06.10.2022, 18:56:44] • [IP: 185.210.39.***]

TAM TYLKO TRUNKOWI. BANKRUTCTWO PEWNE TY
LKO TRUNKOWI TAM. BANKRUCTWO PEWNE :)

Gość • Czwartek [06.10.2022, 18:31:10] • [IP: 37.248.175.***]

Żabki to tylko ukr tam pracują, nie wspomnę już o tym że w niedzielę powinien pracować właściciel a nie pracownicy!

Gość • Czwartek [06.10.2022, 16:46:39] • [IP: 176.221.123.**]

W Żabce jest potwirnie drogo. Nic tam nie kupuje.

Mieszkaniec • Czwartek [06.10.2022, 15:43:04] • [IP: 46.205.140.***]

Żabka - tylko w ostatecznej ostateczności, jak np. w niedzielę czegoś zabraknie. Jest tam zwyczajnie za drogo, a co lepsze, kasjerzy ponoć tylko minimalną krajową zarabiają, często na początek mają ledwie umowę zlecenie, a trzeba robić za kasjera, wykładacza towaru, piekarza, kierownika zmiany i ochroniarza w jednym. To już wolę Polo Market, tu chociaż niecałe 600 zł podstawy dorzucają do minimalnej krajowej.

Gość • Czwartek [06.10.2022, 13:17:30] • [IP: 89.151.36.**]

A dlaczego głupku. Przecież to Polka...

Gość • Czwartek [06.10.2022, 12:52:06] • [IP: 152.89.163.***]

KTOŚ WIE KTO TO ?

Gość • Czwartek [06.10.2022, 12:41:22] • [IP: 62.216.93.**]

KTOŚ WIE KTO TO ?

GOŚCIU • Czwartek [06.10.2022, 12:40:25] • [IP: 62.216.93.**]

UKRAIŃCY WSZYSTKICH ŻABEK!! ŁÀCZCIE SIĘ WE WSPÓLNEJ WALCE PRZECIWKO POLSKIEMU ALKOHOLIZMOWI !!💪💪💪

GOŚCIU • Czwartek [06.10.2022, 12:35:10] • [IP: 46.204.0.**]

UKRAIŃCY WSZYSTKICH ŻABEK!! ŁÀCZCIE SIĘ WE WSPÓLNEJ WALCE PRZECIWKO POLSKIEMU ALKOHOLIZMOWI !!💪💪💪

Gość • Czwartek [06.10.2022, 11:51:59] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we Wsi jak jesteś pijany to nic ci nie sprzedadzą w sklepie i Panie jeszcze ciebie spokojnie wyprowadzą ze sklepu

Gość • Czwartek [06.10.2022, 11:48:48] • [IP: 78.10.206.**]

Coraz bardzie mnie, to przekonuje, że chorzy psychicznie są wśród nas...

Gość • Czwartek [06.10.2022, 10:56:23] • [IP: 176.221.123.**]

Na Konstytucji wtaczają się i wytaczają codziena norma i nikt nie narzeka

Gość • Czwartek [06.10.2022, 09:52:18] • [IP: 89.151.33.***]

00:34:00] • [IP: 37.248.223.** A później weźmiesz się za grubych i chudych.

Gość • Czwartek [06.10.2022, 08:55:05] • [IP: 84.243.66.**]

21:34:19 - ch. ci w dupę manelówo.

Gość • Czwartek [06.10.2022, 07:47:06] • [IP: 178.238.252.**]

[IP: 37.248.223.**] Jestem za...

Gość • Czwartek [06.10.2022, 06:08:53] • [IP: 178.238.250.**]

Ja tam już więcej nic nie kupię! dobrze wiedzieć gdzie jest niekompetentny personel.

Gość • Czwartek [06.10.2022, 00:34:00] • [IP: 37.248.223.**]

Byłoby wspaniale gdyby wprowadzono prawo całkowicie wykluczające podpitych czy pijanych normalnego życia. Nie powinni być obslugiwani nigdzie ani w sklepach, ani barach czy restauracjach. Nie powinni mieć prawa wsiadać do tramwaju, autobusu czy pociągu. Może takie pełne wykluczenie wpłynęłoby na ludzi by jeżeli chcą, pili jedynie w domu i to dość późno. Jednak jeśli rankiem będzie czuć i widać że pili, byliby znów wszędzie wykluczani. Może ta kobieta odkryła przypadkiem skuteczny sposób na spore ograniczenie picia alkoholu.

Gość • Środa [05.10.2022, 23:02:35] • [IP: 178.238.253.***]

Dość Ukraińców !!tylko tu chleją i po nocach hałasują

Gość • Środa [05.10.2022, 22:28:33] • [IP: 46.231.56.***]

Ktoś się wypowiedział że nie pójdzie do żabki na zakupy. No ok tylko niech sobie te kwestie przypomni jak będzie chciał coś kupić w niedzielę. pozdrawiam

Gość • Środa [05.10.2022, 22:16:51] • [IP: 37.47.174.***]

Żabo PATUSY sami chleją od rana a czepiają się niewinnych klientów!! Czasem z metra czuć wódę od tych ludzi!

troll • Środa [05.10.2022, 22:15:27] • [IP: 178.238.252.***]

Pieprzyć, , żabki, , bojkotować toto.

Gość • Środa [05.10.2022, 22:10:15] • [IP: 37.8.215.*]

Co was to obchodzi czy pil czy nie nosi kaganca czy jadl! zachowuje sie jak czlowiek to macie go obsluzyc bez laski!! calkiem porabalo was!

Gość • Środa [05.10.2022, 21:43:27] • [IP: 62.69.241.***]

Dewastacja promenady przez policję, nie można było przejść się z ulicy chyba że mają naklejkę inwalidzi