POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [04.05.2024, 22:14:36] • Szczecin

Inauguracja rejsów Szczecin-Turcja

Inauguracja rejsów Szczecin-Turcja

fot. Organizator

W sobotę 27 kwietnia zainaugurowany został sezon wakacyjnych lotów czarterowych ze Szczecina. Na pokładzie pierwszego rejsu do tureckiej Antalyi znajdował się komplet - 189 pasażerów. Warto dodać, że po raz pierwszy w historii dzięki touroperatorowi Coral Travel sezon wakacyjnych lotów czarterowych ze Szczecina wystartował tak szybko i będzie trwać ponad pięć i pół miesiąca aż do drugiej połowy października.

W sobotę 27 kwietnia zainaugurowany został sezon wakacyjnych lotów czarterowych ze Szczecina.

Na pokładzie pierwszego rejsu do tureckiej Antalyi znajdował się komplet- 189 pasażerów. Warto dodać, że po raz pierwszy w historii dzięki touroperatorowi Coral Travel sezon wakacyjnych lotów czarterowych ze Szczecina wystartował tak szybko i będzie trwać ponad pięć i pół miesiąca aż do drugiej połowy października.

Tak wczesne rozpoczęcie sezonu czarterowego jest bardzo dobrą informacją dla naszego portu lotniczego, a w szczególności dla mieszkańców Pomorza Zachodniego. Udając się na wyczekiwany wypoczynek - minimalizują koszty i czas podróży korzystając bezpośrednio ze szczecińskiego lotniska - powiedział Maciej Dziadosz Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów.

Jesteśmy pewni, że pełne obłożenie samolotów jest wyraźnym sygnałem dla touroperatorów do uruchomienia w niedługim czasie innych atrakcyjnych połączeń czarterowych - dodał Maciej Dziadosz

Inauguracja rejsów Szczecin-Turcja

fot. Organizator

Przy tej okazji warto również wspomnieć, że od tego sezonu we współpracy z PKS Szczecin autobusy kursujące pomiędzy centrum Szczecina, a naszym lotniskiem będą dostosowane także do wszystkich rejsów czarterowych. Bilety na przejazdy można rezerwować bezpośrednio poprzez stronę przewoźnika jak i w kasie biletowej znajdującej się na Dworcu PKS w Szczecinie.

W sezonie lato 2024 wyloty ze Szczecina na Riwierę Turecką realizowane będą przez czterech największych touroperatorów w Polsce według harmonogramu:

Touroperator Okres lotów Dni lotów
Coral Travel 27 kwietnia- 12 października środy, soboty
TUI 25 maja- 5 października środy, soboty
Rainbow 25 maja- 5 października środy, soboty
Itaka 29 maja- 2 października środy

Port Lotniczy Szczecin - Goleniów im. NSZZ Solidarność


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [06.05.2024, 09:34:44] • [IP: 176.221.125.***]

Potrzebne połączenie Świnoujście -GOLENIOW LOTNISKO.

Gość • Niedziela [05.05.2024, 10:55:52] • [IP: 92.118.166.***]

Super! Przydałby się autobus że Świnoujścia na lotnisko w Goleniowie. Może nowe władze to zauważą.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■